Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti mit gondoltok a női testről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert egy meleg ismerősön a minap véletlen rám nyitott zuhanyzás közben és nem merek a szemébe nézni mert szégyenlem magam.Szerintetek a női test undorító vagy csak egyszerűen közömbös?

2014. szept. 21. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem találjuk undorítónak. Gondolj arra, hogy ha ránézek egy másik nőre te se gondolsz ilyeneket. Az emberi test alapvetően szép, csak nem a nőket találom vonzónak.
2014. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*ránézel
2014. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem undorító a (szép, egészséges) női test, egyszerűen csak nem kelt szexuális izgalmat.


Ugyanolyan, mint amikor Te meglátsz egy másik nőt pucéran. (Már ha nem vagy leszbi:D)

2014. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igazából azért kérdeztem,mert ha egy lány nyit rám akkor észre sem veszi,hogy ott vagyok,de szegény srác majdnem meghalt ijedtében és ez zavar engem...MERT SZERINTEM NEM VAGYOK OLYAN IJESZTŐ! XD
2014. szept. 21. 22:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem én is rád nyitnék ;)
2014. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most attólmég, hogy meleg, ő is csak férfi. Azaz teljesen normális, hogy zavarba jön, ha rányit egy lányra.
2014. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem az a normális, ha zavarba jön???
2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
okay xD köszi a válaszokat
2014. szept. 21. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Csatolj képet és megmondom, hogy én megijednék-e vagy sem :D
2014. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Enis meleg vagyok és baratnom elottem siman atmer öltözködni tudja hogy olyan mintha egy masik csaj nézné őt:) de ha veletlenul ranyitok egy lányra enis bocsanatot kerek mert nem szandekosan kukkoltam xdddd
2014. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!