Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyakorló szülők, gyermekkori...

Gyakorló szülők, gyermekkori maszturbálás: tiltani, tűrni vagy támogatni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a helyes magatartás, ha egy szem gyermekünket önkielégítésen kapjuk, illetve hány éves kortól lehet engedni fiúk és lányok esetében?

2015. aug. 6. 20:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
97%

Rajtakapni? Engedni?

Édes Istenem! Rajtakapni a tolvajt szokták!

Ne épitsetek ki benne büntudatot! Ezentul kopogjatok ha bementek!

Hány éves kortol lehet engedni? Ez nem jogositvány!

2015. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
94%
Szerintem semmilyen korban nem kell tiltani magát a maszturbálást. Azt kell tiltani, hogy mások előtt, illetve piszkos kézzel csinálja.
2015. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
én igazából nem láttam, csak anyukája mesélte
2015. aug. 6. 20:38
 14/43 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt nem értem, miért nekem kéne meghatároznom, hogy a gyermekem mikor ismerheti meg a saját testét, úgy és akkor ahogy és amikor akarja? Én ilyenbe nem szólok bele. Tiltani egyenesen károsnak gondolom, tűrni meg borzasztó kifejezés, hisz semmi rosszat nem csinál, amit meg kéne tűrnöm. Támogatni? Külön szobája van, ha elég nagy egyedül fürdik, eljár wc-re. Ennyivel "támogatom", de különösebben nem tudom, mivel kéne még? Ideje, lehetősége van rá. Attól meg végképp teljesen független a kérdés, hogy egy szem gyerek vagy van nyolc tesója. Akár fiú, akár lány, lényegtelen. Mindenkinek joga van megérinteni magát, akármikor. Egyetlen dolgot korlátoznék, azt is intelligensen és finoman, hogy egész kicsi korban, amikor még nem tudja, mi a társadalmi elvárás ezen a téren, elmondanám neki, hogy ezt nagyközönség előtt nem csináljuk. De itt ki is fújt a dolog. N32
2015. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rossz kategóriában van a kérdés, nem a Kamaszok-ba kéne tenni, mert a gyerek, akiről a kérdező kérdez, csak 3 éves.
2015. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Igazából nem én tettem ide, úgy rakták át a sima szex kategóriából.
2015. aug. 6. 22:22
 17/43 anonim ***** válasza:
95%

Tiltani: semmiképpen!


Tűrni: mi van?!


Támogatni: nem jó szó rá. Elfogadni, hogy akár fiú, akár lány, maszturbálni fog. Pici korától kezdve.

2015. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
6%
olyat még nem hallottam hogy 3 éves lány ilyet csinál
2015. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: akkor nem olvasol a témában eleget. A normális fejlődés része.
2015. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem szabad tiltani, megalázni, megdorgálni miatta mert a későbbiekben komoly szexuális zavarokhoz vezethet. Ha annyira zavaró, akkor el lehet vonni a figyelmét, mivel ilyen kicsi, gyakorlatilag nem is nehéz a figyelemelterelés. Játékkal, meséléssel, szomszéd macskájával.. bármivel. Egyébként nem kóros, normális.
2015. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!