Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyakorló szülők, gyermekkori...

Gyakorló szülők, gyermekkori maszturbálás: tiltani, tűrni vagy támogatni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a helyes magatartás, ha egy szem gyermekünket önkielégítésen kapjuk, illetve hány éves kortól lehet engedni fiúk és lányok esetében?

2015. aug. 6. 20:00
1 2 3 4 5
 41/43 nagybotos ***** válasza:
0%

Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?

A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)

2018. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 nagybotos ***** válasza:
16%

Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?

Engem tiltottak a masztitól /"iszonyú bűn" és a 1900-1960 közötti POLGÁRSÁG képmutató magatartásából is ez jött le,/ lelkileg megnyomorított ember lettem, nem tudtam lányokkal még beszélgetni sem Első valódi szex 27 évesen volt. Aztán jó barátok, pszichoterapeuta,keresztény kis közösségek segítségével gyógyultam.

A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)

2018. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 nagybotos ***** válasza:
0%

Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?


A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)


Engem tiltottak a masztitól /"iszonyú bűn" és a 1900-1960 közötti POLGÁRSÁG képmutató magatartásából is ez jött le,/ lelkileg megnyomorított ember lettem, nem tudtam lányokkal még beszélgetni sem Első valódi szex 27 évesen volt. Aztán jó barátok, pszichoterapeuta,keresztény kis közösségek segítségével gyógyultam.

2018. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!