Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok segíteni hogy közgazd...

Tudnátok segíteni hogy közgazdasági iskola 9. osztályára miket kell venni? Toll, füzet, vonalzó, stb?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.:)

2015. aug. 7. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan azt, mint egy normális suliban, csak gondolom több infóval és matekkal, bár én most reál tagozatra járok, ami azt jelenti, hogy heti 5 matek, de ha érdekel, akkor írj rám és elküldöm a listát, amit én szoktam venni tanévkezdésre, mert az már óta bevált nálam :)
2015. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, mint mindenhol máshol. Ha valamelyik tanárnak külön kívánsága lesz, arról vagy az osztályfőnökön keresztül szülőin értesítenek, vagy az első órán elmondja nektek.


Pl.: gazdasági ismeretek órára nekünk ragaszkodtak a francia négyzetrácsos A/4-es (nem spirál) füzethez.


De az ilyen dolgok tanár- és iskolafüggők.

2015. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapdolgokat vegyél, mint normálisan sulikezdésre. Legyen vonalzó(derékszögū és sima egyenes hosszú)szögmérõ(papír),körzõ.Amúgy minden tanárfüggõ, majd minkenki leadja nektek az elsõ óráján a kívánságlistát. Utána érdemes beszerezni. Nekünk is kellett franciakockás füzet, nem spirál, de valamelyiktanárnak spirál kellett ugyanebbõl. Vegyél 2-3 füzetet, az bõven elég az elsõ napra, majd órák után pótolod. Pl. legyen egy négyzetrácsos, franciakockás, vonalas-nagy alapú nem spirál. Ezekbe tudsz írni majd átmásolod. Meg vegyél egy spirál vonalast, ebbe tudsz mindent jegyzetelni az elsõ nap.
2015. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én arra vártam egy csomó ideig hogy küldjenek taneszközlistát. Amikor szeptemberben megkérdeztem a tanárt, hogy akkor mégis mit kell venni, teljesen hülyének nézett:DD Szóval amit jónak gondolsz. (10. osztályos leszek)
2015. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!