Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok mondani olyan "szerke...

Tudnátok mondani olyan "szerkentyűket", amiket egy unalmas óra alatt egyszerű, főleg iskolában engedélyezett és használt dolgokból össze lehet "barkácsolni"?

Figyelt kérdés
Van olyan tanár, aki örül, hogy kreatívak vagyunk, és mivel tudja, hogy én már 2 évre előre tudom az anyagot nem zaklat, ha nem figyelek. Különféle katapultokat és emelőket, illetve egy körzőt sikerült mág összeraknom. Eddig alkalmaztam tollakat, ceruzákat, befőttes gumikat, vonalzókat illetve körzőket (a saját készítésű körzőhöz persze ez utóbbi nem volt :D)

2014. márc. 7. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb a lego építőjáték.
2014. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyennel biztos lefoglalnád magad :)

[link]

esetleg fejleszthetnéd a rajztudásod...

Amúgy mindegyik tanár rühelli ha máshová figyelsz az óráján még akkor is ha tudja hogy tudod a tananyagot!

2014. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!