Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érettebbnek gondoljátok...

Érettebbnek gondoljátok magatokat a korotoknál?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is.
2010. márc. 9. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Igen.Sokan is mondják mielött nem tudják a koromat hogy te biztos 14-15 éves vagy.És amikor elmondom hogy valójában mennyi vagyok csak ugy néznek.Am meg 12 éves lány vagyok
2010. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Minden tini érettebbnek érzi magát a koránál, de mégis 90%-uk ostoba kis takony.

És nem, én rohadtul nem vagyok érettebb mint a többi 17 éves, mert buli kiélvezni az utolsó gyerekéveimet!:D

2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Sokan a komolyságom miatt néztek 20,25 évnél idősebbnek is. Egy 13 éves fiú.
2010. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Én nem gondolom magam érettebbnek. Viszont többen is mondták már, hogy nem annyinak nézek ki/nem olyan szinten vagyok szellemileg,lelkileg/ nem olyan a felfogásom, mint a kortársaimnak.


16/L (általában 18 körülinek hisznek)

2010. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Igen!

Én soha nem voltam egy bulizós fajta!Nem azt mondom hogy nem buliztam de nem minden héten sőt nem is minden hónapban!Engem ez nem izgatott!Inkább tanultam és a párommal voltam a szabadidőmben!14voltam amikor megismertem....most 20vagyok és van egy 3hónapos kisfiam és még mindíg a párommal vagyok!Ők jelentik számomra a MINDENT!:) És nekem ez a fontos hogy boldog legyek!Nem lerészegedni,bulizni....stb!

2010. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem!

Nem cigizek,nem piálok részegségik(alkalmanként szoktam inni de csak mértékkel),nem járok minden hétvégén bulizni,nem fekszek össze fűvel-fával és tanulok rendesen.Nem öltözködök kihívóan,nem sminkelem agyon magam,nem viselkedek r.ibancosan.

Viszont szeretem élvezni az életet.Szeretek flörtölni,helyes pasikat nézni,a barátnőimmel hülyéskedni.Moziba,vásárolgatni,sétálni elmenni a barátnőimmel.


Szerintem ez a normális.Én úgy gondolom,hogy régebben is ilyenek voltak a tinik.Legalábbis a szüleim is hasonlókat meséltek.Tehát azt gondolom,hogy én egy normális tini vagyok,de nem érettebb a koromnál.

15/L

2010. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondolom,de már sokan mondták,h 16-17 évesnek elmegyek nem csak külsőre de néha úgy is beszélek pedig általában teljesen olyan vagyok mint amennyi idős vagyok.

13/L

2010. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én komolyabbnak gondolom, de tudom, hogy nem vagyok az :D

17/F

2010. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát mikor mi.. kitünő tanuló vagyok mindenről elég éretten gondolkozok mások szerint is emiatt a felnőttek egyik kedvence vagyok mert úgy tudnak velem beszélni mint egy értelmes felnőttel. De péntek-szombat esti buli után elgondolkozok hogy miért jutottam el oda hogy ilyen kis szánalmas lettem..


15/L

2010. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

érettebbnek? nem túlzottan. talán esetleg annyi hogy több dolgot éltem át életem során mint a többiek. viszont érettebb attól még nem lettem. ha meg valaki érettnek néz nézzen. ha úgy gondolja. előbb utóbb rájön hogy én is gyerek vagyok. ha meg valaki gyereknek néz? nézzen! hisz még az vagyok! egyébként. beszéltem neten egy 15 éves lánnyal. és azt mondta hogy ha tippelnie kéne hogy milyen nemű és korú vagyok azt mondaná hogy 22 éves fiú vagyok. amikor elmondtam a korom és a nemem interneten keresztül érződött... hátast dobott a drága!:)


13 lány

2010. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!