Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érettebbnek gondoljátok...

Érettebbnek gondoljátok magatokat a korotoknál?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is.
2010. márc. 9. 17:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem, épp annyira vagyok érett, mint a többi 20-21 éves lány... de tinikoromban én is beleestem ebbe a hibába, h érettebbnk gondoltam magam a többinél, holott közben meg mindenki így gondolja a tinik körében, hogy ő érettebb a többinél és valójában egyik sem érett egy picit sem... vagyis csak egy nagyon apró százaléka...


21/L

2010. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem értebnek és idősebbnek is néznek 17 vagyok 18-20 körülinek néznek... Szerintem a jellememnek és a külsőmnek is köze van hozzá...
2010. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13 évesen úgy nézek ki mint egy 9-10 éves. Ha beállnék a harmadikosok közé, senki nem venné észre, hogy nem oda való bagyok. Mostanában kettőbe kötött hajjal járok. Nem érdekel, hogy gyerekes. Az vagyok. Gyerek.
2010. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én szörnyen szomorú vagyok,mert 12 évesen ha anyuval boltban voltam eladónak néztek,13 évesen anyukának a suliban vagy éppen tanárnak,most meg 14 évesen 20-30 éves fazonok kezdenek ki velem folyton:(

Állati szar.Csak azért kezdtem el gyerekesebben öltözni hogy látszódjon valamennyire a korom.De nem hibáztatom őket,nagyon felnőttes arcom van,hízok a hátsómra amitől csak még ˝anyásabbnak˝ nézek ki,és ráadásul a mellkasomon rendellenesen puffad egy rondanagy boingboingoló tehéntőgy izé...Jesszus...ki akar cicit cserélni?

2010. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát 14 évesen én komolyan érettebb vagyok,fontos még hogy ezt ők mondják mindig."Mintha egy felnőtt járna az osztályba" mondják néha.Én is komolyabbnak gondolom magam,legalábbis nem illek bele a mai 13-16 éves korosztályba.Néha vénasszonynak érzem magam,de csak néha.

Előző:ez tényleg szar,én nem bírnám ki.

2010. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én néha komoly felnőttnek érzem magam a sok 12-3-4 éves egésznap plázázó, pasizó, dzsásztinbíbör (és egyéb hulladék)-rajongó között:/ 14/L vagyok.
2010. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársam azt hiszi hogy 13 évesen 18 nak néz ki, és nem hiszi el senkinek, hogy 13 nak néz ki. el van szállva, nem tudjátok hogy hozzuk vissza??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2010. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h érettebb vok a koromnál. Mondjuk kinézek kb. 12-nek, de neten nagyokat néznek, amikor kiderül, h nem 14, hanem 10 vagyok. DE ez csak azért van, me vhogy átvettem a 12-15 éves ismerőseim "stílusát" és így rámragadt. Meg itt, ezen az oldalon is sokan mondták el, h nem hiszik el, h ilyen fiatal vok, csak mert tudok komoly válaszokat adni.

Viszont lehetséges, h 1 picit érettebb vagyok, ugyanis van egy pár 13-17 éves bnőm, és ugyanúgy kezelnek, mint az ő korosztályukban lévőket.

2010. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja am 10/L
2010. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem gondolom magam érettebbnek. Az már más kérdés, hogy kicsit más vagyok (nem gépelek az osztálytársaim írásához hasonló stílusban, nem követem a divatot és nem hallgatok tömegzenét), de semmiképp sem érettebb. Igaz, sokan mondták már, hogy más a dolgokhoz való hozzáállásom, a világnézetem és a gondolkozásmódom, mint a korombelieké, de én ezt még nem vettem észre magamon. Ugyanolyan gyerek vagyok, mint a többiek, csak annyi a különbség, hogy én ezzel tisztában is vagyok. Ennyi.

13/L

2011. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!