Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti miket vettetek iskolakezdés...

Ti miket vettetek iskolakezdésre, készültök valamit?

Figyelt kérdés

Én most leszek végzős gimiben, de még semmit nem vettem.

Egy kicsit már ismételgettem a nyárra feladott matekot, még töriből van hátra rengeteg, de nem hiszem hogy bele fog férni ebbe a másfél hétbe már..

Ti hogy álltok és hanyadik osztályba mentek?:)



2015. aug. 20. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
10.be megyek, egy ceruza hegyem sincs, nem vettem semmit még, készülni azt fogok, de túlzásba nem viszem:)
2015. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
"Nyárra feladott matek" :DDDD
2015. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
vodkát vettem. sokat.
2015. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

10. osztályos leszek,minden megvan,2 darab füzet hiányzik :D

Nyárra nem kaptunk túl sok mindent,angolból kell olvasni,és olvasónaplót készíteni. (Az sajnos még hátra van,bár ideje lenne nekikezdenem.2 hónapja elolvastam 20 oldalt,elég béna történet,3 mondatban elmondanám a lényegét,bőbeszédűen max 1 oldalban,szóval nincs túl sok kedvem hozzá:D)

Amúgy németből kell még átismételni a szavakat,megvan kb. 20 perc alatt,utolsó szombat délután,előbb nem hinném. :D

2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
most megyek egyetemre, egy macbookot vettem, mást nem
2015. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
0.be megyek. Füzeteket pár tollat meg néhány ilyesmit vettem. Jövőhéten megyek cipőt venni meg egy-két ruhát .
2015. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Koleszos leszek, szóval oda vettünk egy csomó cuccot. Csak egy-két füzetem van még, mert 0.-as leszel, és fogalmam sincs mi kell :D Plusz új táskát is vettem. Meg néhány tollat, mert szerintem abból sose lehet elég :D
2015. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

10.-be megyek. Meg van minden füzet/toll/tolltartó/egyéb írószerek,egy darab szótár hiányzik.

Semmilyen feladatot nem kaptunk,amit meg kellett volna csinálnom,de úgy érzem így a jó,mert a gimnáziumban eléggé meg vagyunk hajtva. Ennél fogva nem gyakoroltam semmit,és nem is tervezem elkezdeni.

Jövőhéten megyünk ruhát venni,meg cipőt.

És most őszinte leszek:D Betáraztam 5 üveg vodkával,és egy karton cigivel az évre. Igen tudom,nem ettől vagyok nagylány,sőt még szánalmas is vagyok,és kérném szépen a lepontozást is:)!

2015. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
11-be megyek. Vettem 2 db füzetet (egy vonalas, egy kockás), azokba fogok mindent írni, pótoltam a tolltartómban a kifogyott-törött-beszáradt-elveszett cuccokat valamint a tesicuccomat, vettem pár ruhát, megcsináltam a németházim 1/3-át. Lassan (inkább gyorsan) meg kéne tudnom mi volt az angolházim, és el kéne kezdenem matekot és törit (fakttárgyak) ismételni. 17l
2015. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Én is végzős leszek, konkrétan semmit nem vettem, de nem is fogok, mert már az elmúlt 12 évben minden felhalmozódott.
2015. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!