Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez csak szerintem a legalja?

Ez csak szerintem a legalja?

Figyelt kérdés
Azt latom,hogy a 11-12-13 eves korosztaly jarja az ejszakat.Mindig latom az ennyi idos gyerekeket valami sarkon CIGIZNI,es az eppen 300forintos 5literes bort inni.A sracok undoritoan oltozkodve,a lanyok szinten.Multkor elmentem egy ilyen tarsasag mellett a lanyok mind vegigneztek igy mosolyogva de en majdnem elhanytam magam....Megjegyezem en se vagyok oreg.15eves vagyok,de amit latok mostanaba.Ha belegondolok en ennyi idosen fel tizen egykor mar aludtam.Nem hogy ittam,meg most is csak 1-2sor fer bele maximum 1-2rovid. Csak szerintem a legalja ez a szulo,es a gyerek szempontjabol is?

2015. aug. 21. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Melyik 5literes bor kerül 300 ft-ba? :o


Mindig voltak és lesznek rossz szülők, és ennél van lejjebb. Inkább szívjon el valaki 12 évesen egy cigit, minthogy luxusprosti legyen Dubaiban 20 évesen.

2015. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
58%

Mondhatni egyetértek veled, de azért van ebbe is valami.

Az első hogy 11-12 évesen este még járkál ez még bele is fér, persze ha figyel magára.-Ezzel még semmi baj!

Na de a többibe teljesen egyetértek veled. Eléggé rossz hogy 12 évesen iszik, cigizik és esetleg már 'barátot/barátnőt' keres magának.

Én sem ilyen voltam annó, de változik a világ, de nem kéne hagyni.

15/F

2015. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Mit fél 11-kor...9 kor:D Amúgy egyet értek, de biztos más generációkban is voltak ilyenek, ne higgyük azt, hogy csak a miénk ilyen elcs*szett...persze a legalsó korhatár egyre csökken, ezt nem tagadom...Elég szomorú, hogy az amúgy is kevés agysejtüket még jobban lefogyasztják a kannásborral...18l
2015. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
a legalja a gyakorin kérdezgető mintagyerek... de majdnem tényleg.
2015. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%
Inkább legyen Dubaiban luxusprosti
2015. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Vacuolum válasza:
30%
Ők csak a helyi proliképzőbe járnak (ilyen mindig is volt és lesz is). Ne aggódj ők is ugyan olyan fontos részévé fognak válni az országnak, legrosszabb esetben is majd csak fele annyit keres mint te vagy ugyan annyit másfélszer annyi munkával.
2015. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
En mintagyerek...:DDD Kozel se,viszont ne mondja nekem senki hogy 12evesen normalis dolog leinni magad keso ejjel,egy parkban.:D
2015. aug. 21. 23:27
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Én néha úgy érzem hogy burokban élek, mert az idő nagy részében tök normális emberek vesznek körül. De pont most volt ugye a tűzijáték, és a nagy tömeg mindig tele van idiótával... kisgyerekek mellett simán rágyújtanak (én is rühellem, meg még asztmás is vagyok), bedobálják a szemetet az építési területre, ordibálnak, úgy összességében úgy viselkednek mint az állatok. Borzasztó :(.
2015. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

15évesen se legyél arra büszke hogy lecsuszik pár sör meg pár feles kis csaj létedre már ne is haragudj.....

Majd ha 20 évesen ez a szinted akkor magaddal okés lehetsz, de mások dolgával meg nem értem mit törődsz... Váltsd meg a világot kislány....

2015. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem, szerintem az a legalja, hogy egy 15 éves kislány az éjszakában sétál és sörözik vagy rövidezik, majd ezek után még ítélkezik is. Hova süllyed ez a világ!
2015. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!