Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hányadikba mentek?

Kamaszok! Hányadikba mentek?

Figyelt kérdés
Várjátok már? Miért? Ha nem,akkor miért nem?

2015. aug. 24. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

12-be megyek.

Vàrom a szalagavatót, a bankettet, meg úgy az egész évet, de félek az érettségitől és a felvételitől is egy kicsit.

2015. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

9-be megyek.

Nem várom, mert félek hogy nem tudok majd beilleszkedni, és hogy nem fognak elfogadni.

2015. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

9-be megyek

kicsit várom,kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz.ugyanakkor sokat kell majd tanulnom(a város legjobb gimijébe megyek,nyelvi előkészítős osztályba),ettől nem vagyok annyira lelkes.

2015. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
12.-be megyek. Nem várom a szalagavatót meg ilyeneket, mert utálom a formaságokat, a rongyrázást és az ilyenfajta szereplést.
2015. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
12.be megyek és nem várok semmit:D Azért mert a szallagavató macerás, a banketten mindenki részeg, a ballagás unalmas, max egy cuki dínós lufi lehetősége miatt várom:D A felvételit és az érettségit meg azt hiszem nem kell magyaráznom.
2015. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

10.-be megyek és igen várom. Imádom az iskolám (bár magát ,hogy tanulni kell nem) de a közösség nagyon jó meg a légkör ezért jó ott lenni.


Illetve valahogy mindig is vártam ezt az évet és vannak céljaim amiket szeretnék megvalósítani. :)

2015. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

12.

nem várom, csak azt, hogy vége legyen már

2015. aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Már első osztályban is feleslegesnek tartottam az iskolát, 4.-ben már ott akartam hagyni, és elkezdeni dolgozni, most 11-re már még jobban. De ha eddig kibírtam az érettségit már leteszem ugyanis 12 osztály félévében lennék 18 éves, fél év miatt pedig nem buknék el 3 és fél év szenvedést.
2015. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

9.-be megyek

várom is meg nem is:D

új kozosseg..stb..stb:D erős suli:D és ahh xD

2015. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

12.-be megyek és nem igazán várom.

A szalagavató nem igazán érdekel, az érettségitől és a felvételitől már most parázok. Plusz semmi kedvem megint 9,5 (nekem ugye idén csak 8) hónapon át, napi 7-8 órát olyan emberekkel eltölteni, akiket nem kedvelek, olyan dolgokat tanulva, amik nem érdekelnek, aztán miután az iskolából haza jöttem még tanulni 1-2 órát olyan dolgokat, amikre nagy valószínüség szerint sosem lesz szükségem. Ja és a folyamatos kimerültségről még nem is írtam semmit.

(Most jelenleg eléggé ki vagyok ábrándulva a magyar oktatásból és semmi kedvem az iskolához, szóval általában jobban állok a dologhoz csak most valahogy nem megy. De azért ennyire nem utálom az iskolát, mint ahogy tűnhet. :( )

2015. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!