Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire zavar...

Kamaszok, mennyire zavar titeket, ha valaki az önhibáján kívül csúnyán néz ki?

Figyelt kérdés

Születési rendellenesség, betegség, ilyesmi dolgok miatt. Mert úgy veszem észre, hogy sokan szeretik kigúnyolni, kiröhögni az ilyesmit, és megbámulni.

Ha a csúnyaság mellett normális, barátkoznátok olyan emberrel is?


2015. aug. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Személy szerint próbálom nem a külsőségek alapján megítélni az embereket, szóval biztosan nem löknék el egy ilyen embert az elején. Viszont nem vagyok annyira nyitott, hogy ne legyen furcsa az első pár beszélgetés. Igyekszem nem megbámulni őket, de van, hogy észre se veszem és már rajtuk van a szemem...Kigúnyolni semmiképp, sőt szívesen segítenék valakinek aki emiatt kerül a hátsó sorba.
2015. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek egyrészt nem volt gyerekszobájuk, másrészt meg nem volt két értelmes szülőjük, akik megtanították volna nekik, hogy mi az hogy ember.


Nem fogod tudni megmagyarázni nekik azt ami egy normálisan nevelt gyereknél alap.

2015. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar egyáltalán. Ha ilyen ember jön velem szemben az utcán akkor próbálom nem megbámulni, hogy ne érezze rosszul magát.
2015. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy betegségen ami jobb esetben nem észrevehető de van amikor nagyon is látszik. Engem nem zavar ha olyannal találkozok aki önhibáján kívűl nem szép, mert tudom, hogy milyen rossz ha kigúnyolják az embert.

Kérdező neked is van valamilyen rendellenességed, betegséged?

14/l

2015. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem gúnyolnám ki, nem olyan vagyok. És alapvetően normálisan viszonyulnék hozzá, viszont tudom, hogy ezt gáz leírni/kimondani, de a csúnya emberek még barátként sem igazán vonzanak, pedig tudom, hogy nem tehetnek róla. De valahogy úgy jött ki, hogy az összes barátnőm szép.
2015. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csúnya vagyok,mégis barátkoznak velem,és jóba vagyok az osztálytársaimmal. ( Elég ronda arcszerkezetem van,osztályszinten 1-2 ember átlagosan,a többiek rondának)

A régi iskolámban ezért mind csúfolta is,ettől függetlenül a gonoszok is barátkoztak velem,csak elmondták,hogy ronda vagyok. :D A mostani iskolámban már nem emlegetik bántásból,de ettől még nem lettem szép :)

Amúgy ha barátkozom,soha nem érdekel,hogy ki-hogyan néz ki. Sajnos nekem is megvan az a rossz szokásom,hogy megbámulom,ha valakinek valami rendellenessége van,vagy ha hasonlóan az enyémhez ronda az arc szerkezete,de soha semmi ilyesféle dolog nem jut eszembe,hogy ezért ő más ember lenne. :)

2015. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem alapvetően szép arcom van,de van egy pár nagy anyajegyem és elég pattanásos is vagyok. Ha találkozok egy ilyen emberrel először néha furán nézek rá, meg egy kicsit zavar is,de utána már semmi különbséget nem érzek.A SZÉPSEG MEG AMÚGY BELÜLRŐL FAKAD.
2016. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!