Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, a ti gyermeketek hány...

Szülők, a ti gyermeketek hány évesen költöztek el otthonról és barátokkal költözött össze vagy a párjukkal? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szülőként nyilatkozom,így csak azt tudom elmondani,hogy én milyennek láttam anyát mikor elköltöztem. Szóval én 18 voltam mikor párommal összeköltöztem, szerintem elég jól fogadta,bár ott maradt vele a 10 éves húgom és a 20 éves nővérem,sokat találkozunk szerencsére, de a tavalyi nyáron minden nap beszélgettünk, hol 10 percet, hol 1 órát. Mára már ez jócskán lecsökkent. Van olyan, hogy 1 hétig nem beszélünk,de van olyan is,hogy szintén naponta. :)
2015. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem szülőként írok, 18 voltam, amikor elköltöztem, egyetemre mentem. Anyukámat nem nagyon hatotta meg, volt, hogy hetekig nem beszéltünk. Annyit látok, hogy a 10 évvel fiatalabb húgomat azóta szorosabb pórázon tartja, ők jobban megértik egymást.
2015. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26 évesen költöztem össze a párommal.
2015. aug. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen egyetemre mentem egy messzi városba, hétvégente jártam haza. Jobb volt így, mert otthon már túl "sok" voltunk egymásnak.
2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen költözött el a lányom kollégiumba, onnantól kezdve 23 éves koráig, míg az egyetemet be nem fejezte már csak hétvégente és s zünetekre jött. Amikor befejezte az egyetemet a barátja költözött hozzánk. 4 évig laktak itthon, közben megszületett az unokám, és együtt költöztek el. A szívem majd megszakadt, de tudom, hogy ez az élet rendje! És nem hagytam belepusztulni sem őt sem magamat!
2015. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 évesen költöztem külföldre a barátomhoz
2015. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Adamoon válasza:

26 évesen költöztem össze párommal. És mivel nekem bátyám volt, így én voltam az akihez mint kisebb gyermekhez ragaszkodott. Nehézségekkel járt, mivel nagyon nehezen eresztett el, és ez miatt totálisan úgy éreztem hogy rám van telepedve. Addig jutottunk hogy már a telefont sem vettem fel, mert volt hogy 4 szer hívott naponta.. Szóval mint gyermek azt tudom mondani hogy ez az élet rendje és hagyd hogy egyedül boldoguljon és elkövesse a saját hibáit :)

Kicsit nehéz, de később meglesz a gyümölcse.

2015. aug. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen költöztem össze a 25 éves barátnőmmel, mert kidobták otthonról.


Az én szüleim nagyon szkeptikusak voltak, aztán belementek, hogy elköltözzünk és támogattak (nappalin jártam egyetemre), majd két hónap után szóltak, hogy nem tudnak már támogatni, úgyhogy elmentem dolgozni, utóbb otthagytam az egyetemet, azóta elvégeztem egy főiskolát levelezőn.


Egy nagyon kedves barátom most, 27 évesen költözött el az egy évvel fiatalabb ifjú feleséggel, náluk egész más ez. Egészen mostanáig otthon lakott és mióta elköltözött, az anyukája, akivel amúgy otthon tök jól kijött és megbeszélt dolgokat, behisztizett - nyilván mert nehezen viseli, hogy eljött otthonról. Nem lehet vele normálisan beszélgetni.

2015. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn sem szülőkènt írok. Nekem konkrètan megmondtál hogy most már húzzak el. 25 voltam. De nem bánom, mert mindíg csesztettek. Azóta a kapcsolatunk olyan hogy ha hívnak, beszèlünk. Én nem keresem őket.
2015. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!