Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy viseltétek amikor gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseltétek amikor gyermeketek férjhez ment és elkerült otthonról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Helyesebben: a lányotok. A "gyermek" nem egyenlő a lánnyal, ugye.


Nincs lányom, szerencsére, és fiam sem, de ha volna, semmi gondot nem okozna az, hogy felnőttként önálló életet akar élni és elköltözik tőlem. Ez az élet rendje. Örülj annak, hogy hamarosan nagymama lehetsz. :)

2013. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a nagyanyám jajongott, anyu sem örült túlzottan. Hiába no, én vagyok a család mozgatórugója, vidámsága, problémamegoldója. És ők nem örülhetnek, mert a dédi illetve a nagymama állapotot az esküvő után kb 5 évvel érik majd el.
2013. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen elköltöztem már otthonról, úgyhogy túl sok változás nem volt 7-8 évvel későbbi a házasságommal.

De előtte is kollégista voltam 13 éves koromtól, úgyhogy elég régóta szokták, hogy nem látnak naponta.

2013. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
15 éves a lányom... és még belegondolni sem akarok :-( Tudom, hogy ez az élet rendje, most is nagyon jó a kapcsolatunk, de az biztos, hogy mindent el fogok követni a további jó kapcsolatért a párjával is, hogy nekik is hiányozzunk és sokat jöjjenek vendégségbe (vagy akár ott maradjanak - 2 generációs a házunk külön bejáratokkal)! :-)
2013. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal hamarabb elkerült otthonról, mint ahogy férjhez ment. Kapott egy lakást 200 km-re az otthonától, mert oda ment továbbtanulni. Ekkor 18 volt. Férjhez csak 28 évesen ment. Hogy viseltem? Rosszul, egy darabig. Tudtam, hogy ez az élet rendje, és azt is tudtam, hogy neki jó lesz ott, de piszkosul hiányzott. Most is hiányzik még, de azért ez már más, mint anno, mikor friss volt az "elszakadás". Mindig jó volt a kapcsolatunk, a mai napig sokat beszélünk telefonon, és találkozni is igyekszünk egy hónapban egyszer.
2013. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom megmondani, hogy viseltem. Csak remélni tudom, hogy nem fogok annyira beborulni, mint egyesek, hogy szabotálják a gyerek kapcsolatát mert nekik nincs senki.
2013. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szülői házhoz kötözni nyilván nem tudom majd egyik gyerekemet sem, de azért mindenben támogatni fogom.

Nem szóltam bele eddig sem abba, hogy milyen párjuk van, de tudják őszintén, hogy kedvelem-e az adott jelöltet vagy nem.

Nem én fogom az adott emberrel leélni az életem, ha úgy adódik, hanem ők!

Sok beleszólásom pedig nem sokára nem lesz, mivel idén lesz mind a két lányom 18 éves (ikrek).

Becsületesek, okosak, jóravalók. Megállják a helyüket az életben én úgy gondolom. Ha pedig odáig jutna a dolog, hogy összeköltöznek a leendővel, akkor a tőlünk telhetően próbálnánk őket segíteni.

Azt tudják, hogy bármikor hazajöhetnek.


Persze, nem lesz egyszerű, de amint elköltöztek, onnantól nekik is egy külön, önálló életük lesz. Akár még családdal is (gyerekkel, kutyával, stb..). :)

2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nálunk kb az volt hogy az esküvőnkön az anyósom és anyukám is sírtak:) bár az inkább meghatódás volt részükről.

anyukám örült, lévén sose gondolta volna hogy engem egy pasi is képes elviselni:)

a férjem anyukája szerintem szomorkodott is meg örült is. szomorkodott mert ritkábban látta a fiát, örült mert azt mindenki látta/látja rajta, hogy boldog:)


anyukám amiatt nem szomorkodott hogy ritkán fog látni, nem kerültem messzire. egészen pontosan a hátsó bejárathoz:)

külön bejáratú a ház azon része ahol mi lakunk, le is van választva.

így anyuméknak is tudunk segíteni ugyanakkor nekünk is kisebb kiadás hogy csak fél rezsit kell fizetni, de mégis van magánéletünk.

netán ha lesz kisbabánk, akkor itt van egy nagyi és egy nagynéni hogy vigyázzanak rá ha dolgozunk.


26/N

2013. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az anyósom viseli nehezen a "kisfia" (32F) elvesztését, pedig élt már 6 évet külföldön, amikor évente 1-2 alkalommal járt haza... Most háta megnyugszik a kedves mama, mert a nagyobbik fia hazaköltözik... De állandóan telefonál, menni kell hozzá vasárnap ebédre, nincs egy nyugodt pillanatunk. Néhány hónap múlva messzebb költözünk, hátha segít a helyzeten. 26N
2013. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!