Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek azt, amikor...

Hogyan viseltétek azt, amikor gyermeketek óvodába kezdett járni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon megvisel. Még itthon vagyok vele, de már keresni kell az óvodát, hogy hova íratjuk be, és már ettől is szomorú vagyok. Ez csak engem visel meg ennyire?

Eddig 24 órában együtt voltunk, aztán egyik napról a másikra csak reggel egy órát, és este jó esetben 3 órát leszünk együtt, majd alvás.:-((((((


2011. febr. 13. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem csak téged visel meg,még a gondolatától is irtózom egyenlőre. Én nem tudok átállni arra,hogy örüljünk neki,mert a gyerek mindent megérez. Hiába, nem megy. Szeptemberig még sok idő van, sőt szerencsére az is lehet hogy pár hónappal később szoktatom be,ahogy jónak látom.

2011. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is megvisel már a gondolat is, hiába tudom, hogy neki jó lesz. Bár még messze van, mert csak januárba kezdi az ovit, de próbálom magam szoktatni.
2011. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én is próbálom magam szoktatni, aminek az a vége, hogy elkezdek sírni. Aztán elhesegetem magamtól a gondolatot. A lányomat is szoktatom (próbálom), hogy milyen nagyon jó lesz majd... :-(((((( hát nagyon nehéz ez.

Köszönöm a válaszokat, kicsit jobb, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

2011. febr. 13. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

az enyém már egy éve óvodás.Szeret járni.Gondoljatok arra, hogy jó lesz neki, mert barátokat szerez, ingergazdag környezetben van-tudom ez otthon is megvan, de a kortársak itt a lényeg.

Belerázódtok, aztán az lesz a természetes.Olyan jó hallgatni az élményeit...

2011. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, tudom, hogy igazad van, remélem az én kislányom is szeret majd járni. Valószínű én fogom nehezbben viselni az ovit. Köszi a választ!

2011. febr. 14. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még meg sem született, de már rosszul vagyok a gondolattól. Még dolgozom terhesen, és amikor este 5-kor, sötétben megyek haza, elképzelem, hogy ő még mindig az oviban lesz... szörnyű! Addigra igyekszem majd átállni egy egészségesebb / lazább felfogásra. Gondolom, neki is rosszabb, ha látja rajtunk a szomorúságot emiatt. Nekünk sem volt rossz, amikor kicsik voltunk! Élveztük!
2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ha megszületik a babád, még inkább érezni fogod ezt. :-) sajnos, de egyébként igazad van.
2011. febr. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!