Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy menjek így holnap iskoláb...

Hogy menjek így holnap iskolába? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Volt egy matektanárom, aki eléggé megnehezítette a tanulást... Tavaly felvettem fakként a matematikát, de ott az átlagom alig érte el az 1.8-at (amúgy mindenből ötös voltam) és tudtam, hogy ott nem maradhatok. Az akkori tanárnőm tanácsára elmentünk a Nevelési Tanácsadóba és ott a vizsgálatok alapján felmentést kaptam az osztályzás és az érettségi vizsga alól. De az órát ettől függetlenül látogatnom kell. Viszont így vissza kell mennem a régi tanárhoz, alapmatekra és félek, hogy holnap mi lesz...

Már most parázok, hogy mit fog majd mondani.


2015. szept. 1. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Matek érettségi alól felmentés? Te kis nyalizós. Sokat fizettetek érte? :D Mellesleg mi lenne? A negatív kritikától tartasz? Attól nincs miért ha a többi tárgyból jól bizonyítasz, akkor nincs oka kötekedni. :D
2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Te kis nyalizós."

Miért lennék az? :D Mert a szüleim a szaktanár javaslatára elvittek kivizsgálásra?

"Sokat fizettetek érte? :D"

Kellett volna egy olyan vizsgálatért, amit bárki elvégeztethet? :)

"Mellesleg mi lenne?"

Mondjuk megaláz az osztály előtt, stb?

2015. szept. 1. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

nyugi, ha azt látja hogy érdekel amit tanít, érdekel a matek és akarod csinálni, akkor örülni fog neked :)

ehhez elég a marketing, néha felteszel 1-2 jó kérdést a témában, óra végén megint odamész kérdezni, stb

2015. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, Te értelmezted, amit írtam? :D

Nem érdekel, amit tanít, nem is kell belőle érettségiznem. Miért akarnám csinálni?! :D Minek kérdezzek és menjek oda hozzá, mikor ránézni sem szeretnék?

2015. szept. 1. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel a hozzáállással ne csodálkozz, ha nem bír, nagyon tenyérbemászó a stílusod kiscsillag.

Minek veszed fel a matekot ha hülye vagy belőle? Aztán meg hirtelen dyscalculia. Szánalmas. Szerintem legyél magántanuló, akkor senkit sem kell nézned, be se kell járnod. Mégis mit gondolsz te, nem rólad szól minden. Kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy hogy egy sértődött kamasz üldögél a teremben. Csak nem képzeled, hogy annyira fontos vagy?!

2015. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na jó, leírom 'egyszerű' nyelven.

Volt 'A' tanár, aki egy állat a mai napig, mindenki tart tőle. Felvettem a matekot emeltre, így átkerültem 'B'-hez, akivel nagyon jól kijöttem, viszont azt a szintet nem bírtam teljesíteni. Ezért 'B' azt javasolta, hogy menjek el a nevtanba és ott kaptam meg ezt a "felmentést". Viszont így muszáj visszamennem 'A' tanárhoz, aki gyűlöl. Remélem, így az egyszerűbb emberek is megértették. :)

2015. szept. 2. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
úgyse kell matekból érettségizned meg le se osztályozzák szóval idegesítsd fel minél jobban és csinálj belőle idegroncsot
2015. szept. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ééééértjük, kisbogár, nem ez a gond. Veled van probléma.
2015. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aha. Ha segíteni akarás nincs benned, akkor nem kell itt válaszolni. Na pá.
2015. szept. 2. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
És mit kellene segíteni? Ennyire nem lehetsz buta. Bemész, megülsz, csendben elvagy. Ennyi.
2015. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!