Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok futni? 16/l

Figyelt kérdés
Nagyon kemény nálunk a tesi.A futáson van a legnagyobb hangsúly.Általános iskolában át sem kellett öltözni tesire,nemhogy futni.Aszfalton futunk dombon felfelé (suli kor).Időre megy es utálom.Általában 2-3000 métert kell futni,de nekem nem megy.Mindig utolsók között érek be.Táncolok ovis korom óta,ezért hajlékony vagyok,a gimnasztika és a talajtorna,kötél mászás kitűnően megy.Mivel a tanar csak a labdajátékokban és a futásban jó,ezrt mást nem csinálunk.Megkértem többször is,hogy nekem osztalyozza inkább azt,mert az megy,de magasból leszarta.

2015. szept. 1. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Tanulj meg futni
2015. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben eljárnak futni du. Vagy hétvégén. Nagyon jót tesz az egészségnek és álló képességet is javítja. A tanárnak nem kötelessége figyelembe venni, hogy te miből vagy jó. Fejleszt magad.
2015. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Haha! Milyen jó lett volna, ha én annak idején matek tanáromnak azt mondom, hogy én ebből az anyagrészből nem vagyok jó, osztályozzon másból :D Valószínűleg kiröhögött volna. Ez max a Waldorf iskolában működik :D
2015. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Végül is ez is egy nagyon értelmes megoldás, hogy amiből nem vagy jó abból fejleszd magad.

Nem is értem miért nem csinálják. Ja azért mert rengeteg erőbefektetést és időt igényel, ami később meg sem fog térülni.

Persze lehet magyarázni, hogy jó közérzetet ad futás, ennyi erővel füvezni is lehet.


Semmit. Iskolakört sétáld vagy fusd le ahogy jólesik. Ebből kapsz egy 1-est másból meg javítasz. Inkább fektess még több időt a táncba, abból még lehetsz profi, futásból nem.

(Akkor éri meg lefutnod ha tanár díjazza az igyekezetet.)

2015. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem központilag van meghatározva, hogy mit kell csinálni??

Nekünk általánosban meg középsuliban is központi tanterv szerint kellett felméréseket csinálni, ilyen nincs, hogy a tanárnak futós kedve van, akkor csak futás megy egész évben o.O

2015. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem tudsz futni? A 7-8 évesek is lefutnak 2 km-t.


Igen, gyakorolj. Először napi 2-3 percet. Majd 2-3 naponta emeld az időt. 12 perc alatt lefutod a 2000 métert pár hetes gyakorlással.

2015. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
sz**rd le ne fusssál akkor, ennyi... ha megbuksz ugyis átmész a pótvizsgán
2015. szept. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
De miért nem tudsz futni? Egészséges fiatal lány vagy. Mi a probléma?
2015. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
nem nem tudsz, nem akarsz.. bár én sem szoktam tesin futni, tanár kihív, aztán fekvőt csináltat velem... de végülis így én jobban járok, az a sz@ros 30 fekvője nem igazán igazán nehéz így 3 év konditerem után:D
2015. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Menj át gyógytornára. Így nem kell bejárnod tesire, ergo lesz X lyukasórád egy héten. Gyógytornán nálunk pl. jógáznak leginkább, vagy teniszeznek, tollasoznak. De ha azt mondod, hogy neked a torna időpontjában más elfoglaltságod van, akkor be sem kell járnod.
2015. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!