Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, volt már olyan,...

Kamaszok, volt már olyan, hogy film közben kijöttetek a moziból?

Figyelt kérdés
Milyen okból? A film volt rossz vagy családi ügyek miatt? Ha az előbbi, mit néztetek?

2015. szept. 2. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőmmel néztünk egy romantikus filmet, rádőlt vállamra, aztán csókolózni kezdtünk, majd azt mondta nem bírja tovább, hogy csak filmet nézzünk, ő ezt átszeretné élni. Kimentünk és rögtön fel a lakására.


Csak vicceltem, nincs is barátnőm. De valahogy ez jutott eszembe a kérdésről.

2015. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az új Terminátorról mentünk ki a barátnőmmel a mosdóba, aztán pedig nem mentünk vissza, mert már a film vége felé jártunk, és egyáltalán nem érdekelt.
2015. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is járok túl sokat moziba.
2015. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de csak mert kiadtuk - bocs, kidobtuk - a jegyre a pénzt.

Amúgy a Toy Story 3, aminek a felénél már kis híján aludtunk, olyan dögunalom volt.

Nem a műfaj volt az ok, mert unokahúgommal sok hasonlót végignéztem (Merida, Verdák, Alvin, Jégkorszak, Stuart Little, Münó - jó, ezt miattam :) ), de ez a "mese" felért egy katasztrófával.

2015. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a Ha maradnék során erősen gondolkoztam rajta, hogy kimenjek. Egyik barátnőmmel néztük, aki a film közepe fele valamiért rosszul lett, ráadásul a film is egy dögunalom volt, de végül végigszenvedtük.
2015. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem

ha már kifizetem a jegyet bent ülök a végéig,annyira nem olcsó. amúgy ritkán járok moziba, évi 1-2x, de előtte alaposan utánaolvasok,hogy jó filmre menjek

2015. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert kb. csak olyan filmeket nézek meg moziban, amik nagyon érdekelnek.
2015. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, Az éhezők viadala II.-ről, mert elájultam...
2015. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak WC-re, de azt is csak egyszer, a Kung-fu Pandáról. (Amúgy imádom azt a mesét :D)
2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Csak olyan filmeket nézek moziban, amikről már láttam kritikát (Hollywood Hírügynökség), és eldöntöttem hogy megéri.

Vagy olyat, ami akkora név, hogy tuti jó lesz (Marvel filmek, a közeledő Star Wars, stb)

Szóval még nem volt.

2015. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!