Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éves fiúk (és lányok)!...

14-15 éves fiúk (és lányok)! Milyen filmeket, könyveket, sorozatokat ajánlotok, ami mostanság népszerű, menő, és szeretitek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

best of sorozatok nekem, de hogy mennyire menő azt nem vágom: trónok harca (a könyvek is!!!), the walking dead, band of brothers, 24, odaát,

könyvek: fantasy-k, nem menők a többségnek, le sem írom őket

2014. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Film & könyv: Csontváros, Beavatott

Könyvben imádom a Harry Pottert, bár filmben sem rossz, illetve kedvenc filmem a Fék nélkül.

Sorozat: American Horror Story, Így jártam anyátokkal... stb (bár én nem nézek sorozatokat)

2014. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Sorozat: teen wolf 

Konyv: titokfolde, idofutar

2014. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
21%

SOROZATOK:

~ Misfits > fiatalok, ahogy közmunkát végeznek, majd egy nagy vihar kicsit elferdíti elkövetkezendő életüket.

~ Skins > tinédzser fiatalok kapcsolata, problémái etc.

~ American Horror Story > különböző horror történeteket mutat be évadonként

~ In the Flesh > zombis sorozat, de nem vérengzős, inkább dráma.

KÖNYVEK:

~ Ne bántsátok a feketerigót!

~ Pop, csajok, satöbbi

~ Hobbit

~ Trónok harca könyvecskék

~ A lét elviselhetetlen könnyűsége

FILMEK :

~ Harcosok klubja

~ Leon, a profi

~ Vissza a jövőbe

~ Remény rabjai

~ Oldboy

~ Egy makulátlan elme örök ragyogása.

Sry, nem mindegyik 'hírhedt', de ettől pls tekints el, mert gigamega jók. Legalábbis szerintem c:

2014. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még tippek :))
2014. okt. 14. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Nálam a best of lista kb így néz ki:

- sorozatok: Agymenők, Pretty Little Liars, My Mad Fat Diary, Carrie naplója, Friends;

- filmek: Csontváros, Éhezők Viadala mindkét része, Kavarás, Csillagainkban a hiba (a könyvet is olvastam, de a film jobban bejött fura módon..), Csajok bosszúja, Rubinvörös;

- könyvek: Szent Johanna gimi, Bábel, Végzet ereklyéi sorozat, Éhezők viadala trilógia, Időtlen szerelem trilógia, Flat-out love - Szeretni bolondulásig, Zabhegyező, Sarah kulcsa, A könyvtolvaj...

Hirtelen ezek ugrottak be.:) 17/l

2014. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: csak most láttam a "korhatárt", de remélem nem baj, hogy írtam.:)
2014. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

-Animációsok mint pl: South Park, Family Guy.

-Szilikon völgy

-Breaking Bad. (1 éve már véget ért, de még mindig menő)

Ebből többet tanultam az életről, mint az összes más sorozatban, vagy akármelyik ifjúsági könyvben, sőt 10 évnyi iskola alatt nem éreztem magam egyszer sem annyi készen az életre, mint azután a sorozat után.

Még rengeteg filmet meg sorozatot tudnék ajánlani, de nem a menő kategóriából, mert azok nagyon sablonosak, én pedig nem vagyok egy tömegember. 15/F

2014. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

könyvek: Leiner Laura összes könyve

Csúfok, Szépek, Különlegesek trilógia

Az utolsó Tünde; Az utolsó ork (I.-II.)


sorozatok: Agymenők, Így jártam anyátokkal, Doktor House, A semmi közepén, Gossip Girl, Elcserélt lányok, Hazug csajok társasága, Dr. Csont, Dokik,


Filmek nem junak eszembe.. :)

2014. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sorozatokat tudok csak mondani, remélem megfelel:

Jók: Walking Dead, Breakin Bad, Game of Thrones, Person of Interest, Arrow, American Horror Story, House of Cards, Hannival (Forever, Reign)


Menő: Vampire Diaries, The 100, Pretty Little Liars, Originals,

2014. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!