Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenéket mutassak a...

Milyen zenéket mutassak a gyerekeknek? Mi az, ami hallgatható számukra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nálunk nem megszokott, hogy a gyerek magának kapcsol zenèt, mert a hifit nem szeretik használni, számítógèp pedig most nincs.

Spotify-on hallgatunk zenèt. A Violetta című sorozat zenèit nagyon szeretik, Hannah Montana sorozat is nèpszerű.

9 ès 8 èvesek, de imádják a zenèt. Mit mutathatnák mèg nekik, ami az ő korosztályuknak hallgatható? Lányokról van szó.

A rock, komolyzene, ilyen Britney zenèk kilőve, amiben csúnyán beszèlnek, fajgyűlölő, gyűlölködő zenèt sem szeretnèk.

A ti gyerekeitek ennyi idősen mit hallgatnak?

Egyházi suliba járnak, jóval èrettebbek a koruknál, angolul ès spanyolul tanulnak, nyitottak mindenre.

Köszi a válaszokat.


2015. szept. 5. 20:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
8-9 évesen hallgattam Eddát, Halász Juditot, Bojtorjánt, és Heavy Troopers-t. Attól, hogy lányok, nincs megtiltva hogy rockot hallgassanak, legalábbis fényévekkel jobb mint Justin Bieber meg a rengeteg nyávogós, zenélni-énekelni nem tudó tinisztár.
2015. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Mr Busta, Essem, Fura csé, Tirpa stb stb
2015. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem nyávogásra gondoltam. Az Eddától ès a rock, heavy metaltól a hideg rázza őket. Halász Juditra azt mondták, ciki. Èn 28 vagyok, èn is Eddát, Tankcsapdát, Halász Juditot hallgattam, de Depresszió is jöhetett. De ők kicsit èrzèkenyek erre.

Most mutattam nekik Pitbullt, az elfogadható lett. De nèha azèrt olyan szöveget nyom, ami az èn fülemet is sèrti. Ès a lányok is èrtik, tehát azt szűrnöm kell. De J.Lo is tetszett nekik.

2015. szept. 5. 20:28
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

Demi Lovato, Ariana Grande, Justin Bieber? Ők nem szoktak csúnyán beszélni a zenéikben, de ritmusosak, szerintem tetszene nekik. :)

És bárki bármit mond, mindhárman tudnak énekelni. Justin is. :)

2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egyházi iskolába járnak nem lesznek érettebbek a koruknál.
2015. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Kárpátia, Historica, Hungarica, erősítik a nemzeti hovatartozás tudatát
2015. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Termèszetesen nem ettől èrettebbek, ez csak egy, hogy èrettebbek a koruknál. Az, hogy egyházi suliba járnak, az egy másik dolog.

Köszönöm a tippeket. Megmutatom nekik. Ariana Grandet ismerem, szívesen hallgatom. Erre nem is gondoltam. Demi Lovato sem rossz, most belehallgattam. Jó tipp volt, köszi.

2015. szept. 6. 00:37
 8/28 anonim ***** válasza:

Demi Lovato,Radics Gigi,Martina Strossel(a violettán kívül is van pár zenéje)

Inda Menzel,Jessie J,Michael Jackson

2015. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Talán a kpop tetszene nekik.
2015. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk Ariana Grande-től a Bang Bang (ill. pontosítok, tőle és még Jessie J-től és Nicki Minaj-tól) erősen tele van szexuális utalásokkal, szerintem ez pl. nem gyerekeknek való. A többi zenéjéről viszont nem sok fogalmam van.


Ami szerintem még jöhetne nekik, az Selena Gomez. Én ennyi idősen pedig Rihanna és Avril Lavigne zenéit kedveltem (10 éve), de őket - főleg nem Rihannát - nem igazán ajánlanám.

Talán még Bruno Mars, One Direction. Miley Cyrus régebbi zenéi (nem csak a Hannah Montana-sak).

2015. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!