Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves gyerekeknek a...

15-16 éves gyerekeknek a szüleit kérdezem. Ti bele szóltok abba, hogy a gyereketek, hogyan és milyen rétrgesen öltözik fel?

Figyelt kérdés
Én 16/f vagyok és az anyám még mindíg belémköt, hogy ,,tessek felvenni kabátot, sapkát.. stb" mert ő szerinte nagyon hideg van, de azt nem érti meg, hogy egy 16 éves fiú nem úgy reagál a hidegre, mint egy 50 éves hölgy..

2015. máj. 5. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Drágám, ha megbetegszel akkor magadnak veszel gyógyszert?? Nemhiszem...
2015. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De azért ennyi idősen megtudom ítélni, hogy milyen időben, hogy kell felöltözni.
2015. máj. 5. 19:25
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, beleszólok:) 15 éves a lányom.
2015. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

dehogy is, ismerek 14 éves srácot, ő "vagány", nem kell a kabát, erre tüdőgyuladás, de akkor sem vesz kabátot, és még egy tüdőgyulladás lett belőle.

az anyja meg csak néz(csendes asszony)és veszi a gyógyszereket.

hű de megtudja ítélni ez a korosztály..

pont fordítva, nem eléggé fejlett még a figyelme a szervezet jelzésire ill az agya nem veszi a szervezetének adójeleit :)

2015. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én csak azt utálom amikor rám van erőszakolva minden és félóra múlva már szakad rólam a víz..
2015. máj. 5. 19:41
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Hu,de ismeros. :D Igen,beleszolnak,mikor mar mindenki pulcsiban jar suliban nekem meg kabatban kell. :( 15/L
2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Néha még a férjemre is rászólok hogy azért ugyan ne egy pólóban rohanjon le a boltba csak mert ő nem fázós pedig még mindenki kabátot hord.

És ha a fiam 15 lesz valószínűleg rá is rá fogok szólni ha úgy gondolom nem öltözött fel kellőképpen.

Amúgy ha melege van valakinek le tud venni egy kabátot, de ha fázik és nincs nála úgy nehéz felöltözni :)

2015. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
18 éves létemre is szól anya, hogy vegyek fel dzsekit reggel :)
2015. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyukám szokott szólni, még így is, hogy 19 vagyok. Persze nem sértődik meg, ha mégse veszem fel azt a kabátot. Ő átlagos, nem fázós, én viszont izzadok mint egy ló (apai oldalról örököltem). Szörnyülködik is rendesen, hogy egész télen "csak" egy télikabátban járok, pulcsi nélkül, de nem fázok és ez a módszer jó arra, hogy 5 perc séta után ne folyjon rólam a víz.
2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Én is beleszólok még a huszonévesnél is, meg is kapom a lesújtó pillantásokat és természetesen azt vesz föl, amit akar. A tízévesnél is csak ahhoz ragaszkodom, hogy legyen nála meleg ruha, ha nem veszi föl, hát nem. Bízom benne, ha fázik, csak föl fog öltözni, és nem hergelem, nehogy dacból fagyassza agyon magát.

Ráadásul miután órákat játszott a hideg patakban, és természetesen belefolyt a gumicsizmájába a víz, nem ő lesz beteg, hanem én, aki a parton üldögéltem száraz ruhában, rendesen felöltözve.

2015. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!