Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kolis vagy bejárósnak jobb lenni?

Kolis vagy bejárósnak jobb lenni?

Figyelt kérdés

Mondjatok véleményt stb.



Most vagyok 10.-s és jobban szeretek bejárós lenni mint kolis.Ha 1 órát kelé vonatoznom akkor is.



2015. szept. 14. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
a kolis éveim voltak a legjobbak
2015. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonatozol az nem feltétlen rossz, ha van ülőhelyed tudsz tanulni, olvasni. Szerintem az emberek különbözőek, én inkább bejártam volna.
2015. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen személyiségtípus vagy.

Én magányos farkas vagyok inkább, nekem borzalom volt az az egy év amit kollégistaként éltem át főiskolán.

Esténként jártam az utcákat, a tél kivételével meg inkább padokon ültem és olvasgattam, hogy addig se legyek a kollégiumi szobámban.

Mondjuk engem elsősként összeraktak 3 negyedévessel, így még magányosabbnak éreztem magam, soha nem szóltak hozzám a köszönésen kívül.

2015. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindkettő, a kolit imádtam, de a bejárásnak is megvolt a maga varázsa. A koli attól függ kik a szobatársaid.
2015. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a kollágiumi éveim voltak a legjobbak. 12 évig voltam kollégista. :DD

5 év Szegeden, 2 év Békéscsabán, 5 év Budapesten. :

2015. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

4 évig voltam kollégista gimnáziumban, és 6 évig egyetemen.

Egyértelműen kihagyhatatlan, csodálatos időszak volt!

Ugyanakkor ma, három fiús anyaként a frász kitörne, ha koliba akarnának menni! :D

2015. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam a kolit. 3 hónapig bírtam. Inkább utazok, közben olvasok vagy zenét hallgatok, de én nem mennék koliba.
2015. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam koleszos lenni. Ráadásul közvetlen Balatonra néző volt, minden szobában fürdő, hűtő, gardrób...

Szóval szuper koli volt. És mivel imádok társaságban lenni, és utáltam otthon lenni, így egyértelmű, hogy nagyon szerettem a koleszt.

2015. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó de legalább nektek volt minden a koliba az enyémbe meg semmi se
2015. szept. 14. 15:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bejárós voltam, reggel vonatoztam fél órát és buszoztam fél órát, délután vissza fél óra busz, fél óra vonat. Szóval több mint 2 óra utazással ment el egy nap, de én a koleszt nem bírtam volna. Szerintem emberfüggő, kinek mi jön be.
2015. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!