Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szerintetek egy mai...

Milyen szerintetek egy mai kamasz iskolai élete a szüleitekéhez viszonyítva? Történelmi ismereteitek alapján mennyivel jobb ma, miben a korábbi iskolai élethez viszonyítva? Mit változtatnátok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a szüleink iskolai élete sokkal jobb volt. Az iskolában fegyelem volt, a tananyag sokkal ésszerűbb és érthetőbb volt, bizonyos tantárgyakból többet tanultak (matek), míg másokból kevesebbet (töri). A tanárok néha erőszakkal fegyelmeztek, de a brutális iskolai agersszó a diákok között nem létezett (kisebb csetepaték azért voltak. A kötelező iskolai programokat élvezték, nem úgy, mint ma. Az iskolán kívüli életük is sokkal jobb volt, nem vedeltek, mint aki szivacsot nyelt. Beszélgetéssel, játékkal töltötték a szabadidejüket, nem pedig részegeskedéssel.

Egyenruhájuk volt, nem öltözhettek ízléstelenül, mint ma sok kamasz.


Ma annyival jobb, hogy a tanulást technikai herkentyűk segítik. (pl. interaktív tábla, laptop, stb.) A tanárok ma már nem üthetik meg a gyereket.


A kettő közül én a régit választanám. :)

2015. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy tűnik számomra mintha nem lennél mai kamasz. Ha mégis az vagy, akkor csak örülni tudok, mivel minden sorod igaz sajnos, jól látod. Ilyen észrevételre számítottam pontosan.
2015. máj. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!