Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti miket csináltok...

Kamaszok, ti miket csináltok szabadidőtökben és hétvégenként?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Fekszek. De komolyan.

Adott esetben,ha a baratom nalunk van,akkor egyutt fekszunk:D Es lustulunk.

Egyebkent megjegyzem nagyon lusta vagyok,soha nem ereztem magamban a kapacitast,hogy na most csinalnom kell valamit,mert epp nincs semmi dolgom..

2015. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Iszok, vagy haverommal vagy Nélküle, legtöbbször Nélküle. Nappal kockulok, fekszek, alazok, aztán Estére intezek piát, lenyomom és alszok.

Vagy Elmegyek bulizni egy haverral, koncertre, diszkóba, házi buliba stb.

És ott iszom halálra magam(mondjuk vele nem igazan szeretek menni, csak a telóját myomoja, meg nem iszik soha)

Szal titokban iszok. XDD

2015. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sorozatot nézek, olvasok, zenét hallgatok. Elmegyek futni/úszni. Találkozok barátnőimmel, csinálunk valamit, beszélgetünk... Hétvégén este meg elmegyek valamerre. Koncert, házibuli, csak valami beülős hely stb... :)
2015. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátaimmal elmegyek valamerre. Vagy csak egy barátnőmmel . Változó. ha itthon vagyok akkor filmet nézek , ilyesmi. Vasárnap meg tanulás.
2015. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Verem!
2015. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a barátommal vagyok+tanulok. szeretek sorozatot nézni +játszani is
2015. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Walking Dead-et nézek (újranézem az elejétől), Youtube-ozok, Sims-ezek, és amint megkapom az új laptopomat, FIFA-zok. :D Ja, este meg meccset nézek (ha éppen megy valami, ami érdekel. Mondjuk most. Visca el Barcaaa!)
2015. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Énekelek, zenét hallgatok, olvasok, sorozatot/animét nézek, találkozom a barátommal/barátaimmal, rendet rakok (de csak a saját szobámban), kertészkedek.Rajzolok is néha, és ha végképp nem tudok mit kezdeni magammal, elmegyek futni.
2015. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!