Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire elítélendő hogy egy...

Mennyire elítélendő hogy egy 15 éves srác 1-3 havonta eljár a haverokkal inni?

Figyelt kérdés
az ivás alatt nem azt kell érteni hogy hányásig issza magát, hanem csak berúg, pl megiszik egy üveg bort vagy pár doboz sört, stb..
2015. szept. 14. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
15 évesen ez a "buli"? Miért? Mármint egy sör oké, a szórakozás része lehet. De berúgni menekülés valami elől. Miért érzed szükségét? Mi az, ami miatt alkohol nélkül nem tudod jól érezni magad?
2015. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
teljesen normális. örülni fogok ha a fiam ennyi idősen csak ennyiszer jár el....az anyja ennyi idősen heti háromszor járt el :)))
2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetes ivás nélkül is jól érezzük magunkat, legtöbbször nem is iszunk alkoholt. Csak néha "vicces"(bocsi nem tudom jól megfogalmazni ezt) berúgni, és esetleg úgy menni egy koncertre.
2015. szept. 14. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Jah. "Vicces". :-/ ... vagy igénytelen. Nézőpont kérdése.
2015. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Én 15 évesen nyáron buliról, bulira, fesztiválról fesztiválra jartam, imádtam és most is imadok bulizni. Nyáron akkor minimum hetente voltam beba szva, aztán suli stb. Akkor is maradt idő a bulira, de csak mérsékelten, azaz par havonta egyszer egy nagy buli. Hozzáteszem, jó tanuló vagyok, és voltam akkor is(4,1-4,2) és lány vagyok, és nem, nem dugott meg részegen sem józanon senki. Nehogy jöjjenek ilyen hulye kerdesek priviben.

Szal, Ennyi buli elég kevés lenne(legalabbis nekem).

2015. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
igénytelen...pff...azért ne egy 30-40 éves fejével gondolkodj...akkor már ciki persze, ha valaki 30-40 évesen család helyett inni jár...de ne legyünk már álszentek, 15 éves kamaszokról van szó...ki nem öntött fel ennyi idősen a garatra olykor olykor :) a hányásig ivás igénytelen...de berúgni, levezetni a feszültséget, barátkozni, ismerkedni, normális értékrenddel normális keretek között...mi kivetni való van ebben?
2015. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Mi köze a tanulmányi átlagodnak ahhoz, hogy a magánéletedben igénytelen vagy? Nőként pláne szánalmas részegen dülöngélni. Nincs is kiábrándítóbb látvány. Nem azért nem dugott meg senki, mert ügyesen vigyazol magadra. Hanem mert ilyen nő senkinek nem kéne. Nem csoda.
2015. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es, (7-es) te még józanul is kiábrándító vagy a stílusoddal.
2015. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

1-3 havonta? Senki nem panaszkodhat, más hetente jár.

Te mértékkel csinálod, nyugodtan érezd jól magad.

2015. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, persze 1-3 havonta, hagyjál már. Ennyi idősen heti 2x bebaxtam. Mindenki ezt csinálja, úgyhogy én emiatt nem ítélek el senkit.
2015. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!