Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha utcán leszólít...

Lányok, ha utcán leszólít bennetek egy srác. Elhív mondjuk inni egy kólát vagy ilyesmi nem nézitek hülyének? :D

Figyelt kérdés

Azaz nem gáz egy kicsit sem? Vége lett egy majdnem 5 éves kapcsolatomnak és ezalatt teljesen leépült a nő ismerősi köröm, nameg szeretnék kicsit ismerkedni is. Külsőleg jóképűnek tartanak, magas vagyok és izmos, szerintem külsőleg nem lehet gond.


Ja és olyanhoz menjek oda aki szemez, vagy bárki aki tetszik?


2014. júl. 27. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán :) Mondjuk Én nem nagyon szoktam nézelődni :D de örülnék egy ilyen szitunak :) szóval szerintem olyanhoz is nyugodtan oda mehetsz, aki nem szemez veled.

22N

2014. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem néznélek annak. Engem egy srác a buszon szólított le amikor reggel a buszon olvasgattam a sulis jegyzeteim. Nagyon nagyra tartom hogy volt olyan magabiztos hogy megszólított, bár így könnyebb volt mert ott volt már is egy téma, az iskola. Állítólag ő már régóta figyelt pedig én még sosem vettem észre, nem is szemeztünk. Azóta még beszéltünk párszor, de még nem mert elhívni. :) Szerintem te is nyugodtan odamehetsz a lányokhoz és leszólíthatod őket, mert ez az igazi ismerkedés, nem az amit a facebookon csinálnak. Csak légy magabiztos, az értelmesebb lányok értékelni fogják ezt! ;)
2014. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Neem, dehogy néznélek hülyének, sőt, szerintem imponáló ha egy férfi meg mer szólítani egy nőt, egyrészt bátorságra vall, másrészt magabiztosságra, na meg ez sokkal-sokkal jobb, mint mondjuk a netes ismerkedés.

Hozzám is jött már oda így 1-2 srác, bár én elsőre kicsit megijedtem, meg szkeptikus voltam, de aki normális volt azzal beszélgettem. Volt olyan, aki beteg volt és nehezen tudtam megértetni vele, hogy nem szeretnék beszélgetni, talán ezért is vagyok mostmár óvatosabb, ettől függetlenül ha látom, hogy normális a srác, simán beszélgetnék vele. :D


21/L

2014. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézném ezért hülyének a fiút :) Sőt, feldobná a napom :) 17/L
2014. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

OFF

Mondjuk kíváncsi vagyok, hogyha a kérdező ahelyett, hogy

"Külsőleg jóképűnek tartanak, magas vagyok és izmos"

azt írná, hogy

"nem vagyok olyan jóképű, átlagos testalkatú + picit pocakos"

hány emberrel kevesebb jelentkezne.


Nem a fent válaszoló nőket akarom megítélni, de ez alapján a 4 válasz alapján nagyon jók ilyen téren az esélyek, közben meg ugye közel sem...

2014. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na igen, a saját magad jellemzése alapján simán próbálkozhatsz bárkinél. Ha egy ronda, kövér vagy vékony, látszólag félénk srác lennél, természetesen a fentebb válaszoló nőktől sem kapnál megalázó tekinteten, gúnyolódáson, megalázó lekoptatáson kívül semmit. De egy jóképű, izmos csávótól nedvesedik a bugyi, úgyhogy használd ki, ami megadatott.
2014. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt nagyon is kedves gesztus :)
2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem ha egy olyan fiú szólít le, aki nem tetszik, akkor is próbálom úgy alakítani, hogy neki ne legyen gáz, még akkor is, ha finoman elutasítom. nem nevetem ki és tökre jól esik, ha gondol rám potenciális partnerként, vagy hogy is mondjam.

ha helyes vagy, akkor is lehet, hogy nem tetszel néhány csajnak, vagy van valakijük és elutasítanak. ez benne van a pakliban, de magamból kiindulva nagyon is díjazom BÁRKITŐL, ha mer kezdeményezni!

2014. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos kevés az ilyen, nagyon kevés. A legtöbb lány el van szállva magától, mert szinte bárkit megkaphatnak.
2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem nézném annak...velem már történt ilyen és aznap az egész napot végig vigyorogtam miatta annak ellenére, hogy visszautasítottam mert olyan váratlanul ért a kérdés. Annak viszont örülök, hogy vannak még olyan fiúk, akik nem csak a számítógép mögül akarnak ismerkedni.
2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!