Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt hogy lehet elmondani?

Ezt hogy lehet elmondani?

Figyelt kérdés
Ma barátnőmmel főztünk, mikor lehajolt rossz helyre mentem, és amikor felállt, kifejelte véletlenül két fogam. Mit mondjak hogy történt?
2015. szept. 20. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát így. Orvosnál voltál a fogaiddal?
2015. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D

Ne haragudj, gondolom nem erre van most szükséged de instant röhögőgörcsöt kaptam erre a kérdésre. :D

Nem vette még észre, hogy nincs meg a fogad elöl? Fogorvos látott már? Ja, és nem vérzel nagyon? Két fog mínusz, az azért elég kemény. :D

2015. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Reggel megyek fogorvoshoz, konkrétan kettétörtek XD akkor most ver az asszony? Szüleim a héten nincsenek itthon, de nem tudom hogy mondjam nekik, suliba nem megyek.
2015. szept. 20. 23:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyire nem lehetsz hüye... hogy mondd el nekik. Anya, apa, Zsuzsi véletlenül kifejelte két fogam. Mi ebben a nehéz?!
2015. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz mintha titokban cigiztetek volna,és azt kéne elmondani. Elmondd ahogy történt és kész, nemhiszem,hogy haragudnának ezért rátok.
2015. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire senkinek nem gyengék a fogai.. :O Én teljes erőből a betont fejeltem meg, szájjal előre, és csak egy apró darabka tört le a fogamból, nem is látszik.

Ha igaz amit leírtál, akkor miért nem tudod hogy mondd el?? Ahogy itt is írtad...

2015. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogak nélkül pöszén fogod elmondani :D


Bocsi a poénkodásért, de egyszerűen nem tudom elképzelni a szituációt, azért két fogat nem lehet véletlenül kifejelni. Bár ez a "mikor lehajolt rossz helyre mentem" érdekes megfogalmazás, vannak ötleteim, mit jelenthet, csak szerintem akkor a fejelés sem véletlen volt :D

2015. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon furcsa, többször el kellett olvasnom a szöveget, mire nem képzeltem bele semmilyen szexuális dolgot a történetbe.


Amúgy csak simán mondd el, így, ahogy történt.

2015. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Végül nem mondtam el. Nővérem bakja fogorvos, gyorsan megcsinálta délelőtt
2015. szept. 21. 16:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy a nővéred bakja?
2015. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!