Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim nem engedik, hogy a...

A szüleim nem engedik, hogy a barátomnál/barátommal aludjak. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
most tervezem hogy bemutatom a szüleimnek, még csak 4 hónapja vagyunk együtt, de sokkal többnek tűnik... ő az első komoly kapcsolatom, és szeretnék vele aludni, de nem is merem megemlíteni, a szüleim azonnal kb kitagadnának, ahogy ismerem őket, mert elég konzervatív gondolkodásúak...félek hogy a barátom emiatt megharagudna rám és szakítana..nem tudom mit csináljak
2015. szept. 27. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagykorú vagy, csinálj amit akarsz.
2015. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Akkor az azt jelentene, hogy nem is szeret annyira
2015. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen közöld anyádékkal,hogy a cerka nappal is feláll,ha esetleg ettől félnek.
2015. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is szigorúak voltak, rajtam nevetett a környék mert soha nem mehettem sehova. Evvel végül azt érték el hogy 18 évesen egyszer csak meguntam. Összepakoltam és elköltöztem a barátom szüleihez. Később albérletbe költöztünk mikor már volt miből. Meg kell tanulnod megvívni a saját harcaid majd te is rá fogsz jönni. Nem tilthatják meg. Mit tudnak tenni? Rádzárják az ajtót, megvernek? Akkor meg irány a rendőrség. Egy szülő sem birtokolhatja a gyerekét.
2015. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életemhez, csak a partneremnek van köze. Engem sem érdekel, sőt taszít, hogy a szüleim miként szexelnek, így nekik sincs beleszólásuk, hogy a világ egyik legintimebb dolgát, hogyan, miként, kivel élem meg. Annyiba bele szólhatnak, hogy kit engednek be a házukba.
2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azt tudják azért hogy jársz valakivel?

szerintem ne azzal kezd rögtön hogy: azt akarod hogy ott aludjon. előbb mutasd be,ismerjék meg.és ha már 1-2 szer volt nálatok,utána hozd fel a témát. ja,és szereintem avasd be a barátodat is hogy a szüleid konzervatívak,stb. nem ciki megbeszélni vele a dolgokat,mert akkor ő is tudja hogy álljon hozzájuk

2015. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Me foglalkozz a szüleiddel.
2015. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!