Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a szüleim? Már aludtam a barátomnál titokban, most (11hónapja járunk barátommal) megkérdeztem szüleimet ott aludhatok-e. Nemet mondtak.

Figyelt kérdés
Merthogy 'még nem tartunk itt" és hogy "a barátod szülei biztos nagyon örülnének neked" ezt persze gúnyosan.18évesek vagyunk,tehát nem gyerekek és engem mégse engednek el.
2009. máj. 21. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

én 18 leszek nemsokára, 2 éve járok a barátnőmmel majdnem, és még sosem aludhattam náluk, mert nem engedték meg a szülei. Ő aludhatna nálunk... de a szülei nem engedik. Vannak ilyen szülők sajnos. Van aki meg 14 évesen megengedi a lánynak, hogy a fiunál aludjon.

Lehet, hogy a szüleid fiatalon jöttek össze, és azt nem akarják, hogy egymáshoz költözzetek.

2009. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy nem értem az ilyen szülőket... de mondjuk én anyum is furcsa volt... még 1 hónapja nem voltam együtt párommal (akivel azóta már egy éve együtt vagyok) és elhívta balatoni nyaralónkba egy hétvégére a családdal. :D De akkor még nem aludtam vele. :)

Tényleg engem is érdekel, hogy miért ilyen egy szülő... :/ De szerintem a pontos választ csak ők tudják megadni, ha komolyan vesznek. Mert szerintem nem vesznek komolyan téged. Engem sem sajonos :(, csak ez másban nyilvánul meg.

2009. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
az én szüleim is ilyenek,22 évesena ludtam elöször pasival,akivel összeköltöztem.sajnos ez van. tartsd tiszteletben hoyg kissé konzervativak.nemtudsz mást.tudom nehéz.
2009. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindig azt szajkózzák hogy amíg itt lakok és ők látnak el az van amit ők mondanak.De én meg már nem akarok tovább hazudozni nekik.
2009. máj. 21. 21:49
 5/19 A kérdező kommentje:
És nem értem hogy attól félnek hogy lefekszek vele?Azzal már eléggé elkéstek.Meg különben se kéne ahhoz ott alvás...
2009. máj. 21. 21:51
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem szeretem az ilyen szülőket. Elég ideje együtt vagytok már, és nem vagytok kisgyerekek. Ha 14 éves lennél, én sem támogatnám az együttalvás gondolatát, de ennyi idősen miért szólnak bele az életedbe? Az én szüleim ugyanilyenek. Én már 19 vagyok, de hallani sem akarnak arról, hogy fiú itt aludjon, vagy én fiúnál. Mondjuk ők azt is megtiltották, hogy hazahozzam bemutatni. Na ebben mi a logika? Szerintem semmi. Egyszerűen konzervatívok, és azt hiszik, hogy ezzel tesznek nekünk jót. Mert így megőrzik az ártatlanságunkat, és abban reménykednek, hogy így majd rendes emberek lesznek belőlünk, nem leszünk r*bancok. Csak azt is észrevehetnék, hogy ezzel csak a bizalmat vesztjük el velük szemben, és egyre inkább nem kívánunk majd beszélgetni velük semmiről. Aztán majd csodálkoznak, amikor lelépünk egy fiúval, pedig ők nem erre neveltek minket.


Hát megérteni nem tudom az ilyen szülőket, de talán próbálj meg beszélni velük. Mond el, hogy a barátod szüleit egyáltalán nem zavarnád. Ha meg nem hallgatnak a szép szóra, aludj ott, és ne menj haza egyik este egyszerűen. Ha hívnak, mond el, hogy hol vagy és jól vagy, nem történt semmi, csak ott alszol. Állj a sarkadra! Ne legyél olyan pipogya alak mint én!

2009. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok öreg, de idősebb mint ti. Én is így gondoltam ilyen idős koromban, hogy miért ilyenek a szüleim? De majd megértitek ha nektek lesz gyereketek! Egy szülő soha nem látja annyira felnőttnek a gyerekét, mint amennyire a gyerek gondolja magáról. Ez mindig is így volt, van és így is lesz! Még várnotok kell egy pár évet, mire a szülők el tudják fogadni, hogy felnőtt lett a gyerekükből! Kitartás, ezen úgysem lehet változtatni ez az élet rendje!
2009. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Kb. ezt szerettem volna írni, mint amit az előttem író.

Hozzátenném még, hogy elvárod a szüleidtől a bizalmat, miközben hazudsz nekik... meglehet, hogy nem most jöttek le a falvédőről és sejtik, amit letagadsz előttük. Így nehéz lesz megbízniuk benned!

2009. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
6. válaszoló: Miért, írta itt azt, hogy mondta a szüleinek, hogy nem dugott a pasijával? Nem. Kérdezték? Gondolom nem, mert akkor szerintem lett volna benne annyi, hogy elmondja. Hiszen ha nem tette meg, nagy hülye. Vagy oda kéne állni a szülők elé, hogy hé apu anyu elvesztettem a szüzességem?
2009. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Aludtál nála titokban, és úgy gondolod, hogy nem vagytok gyerekek? Ha felnőttek lennétek, akkor nem titkolóznátok, hanem felvállalnátok a kapcsolatotokat, és azt is, hogy igenis lefeküdtetek már egymással. Én is így tettem: mindketten 18 évesek voltunk, és én bizony megmondtam otthon, hogy mi a helyzet.
2009. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!