Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem zavar, hogy minden...

Csak engem zavar, hogy minden fiatal ugyan úgy néz ki? 13/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem , nem csak téged , bár ez nem teljesen igaz , de fiúknál és lányoknál is megvan az a bizonyos kép és majdnem mindenki olyan akar lenni , úgy akar kinézni. Ez van.
2015. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden emberi lény ugyanúgy néz ki, csak egy idő után elkezd őszülni és ráncosodni. Most feltehetek egy kérdést arról hogy miért néz ki minden idős ember ugyanúgy?
2015. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%

Nyugi! Engem is nagyon zavar! Pers mé azt mondom hogy irigy vayok rajuk, mert én is tudnék ugy ki nézni, de nem akarok, nem akarok szallag lany lenni, nem akarok átlagos lenni! Egyedi akarok lenni! Törekedj te is erre! Legy egyedi, legy onmagad! Be érdekeljen mas véleménye!

16/L

2015. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Nem kifejezetten érdekel, hogy ki mit aggat magára, amíg tiszták a ruhái, ápolt és az évszaknak megfelelően van felöltözve. Persze, tudom, egyeseknek az öltözködésben nyilvánul meg az önkifejezés, de én nem tartozom ide.

Vedd fel, ami kényelmes és jól érzed magad benne. Nem leszel se több, de kevesebb attól, hogy milyen ruha van rajtad. :)

20L

2015. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre olyan nagy egyformaságot.
2015. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem néz ki "ugyanúgy", maximum az ikrek. Az europid emberek elég jól megkülönböztethetők.
2015. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen kérdések sokkal jobbam
2015. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező tipikusan a tömeg dolgokra gondol.

Air max/Air force,fiúknál ülepes gatya,baromi hosszú pólók,fuxos arany óra(ami hamisítvány legtöbb esetbe),oldalt felnyírt,fejtetőn baromi hosszú haj,és az iPhone,bár az csak kiegészítő.

Vagy lányoknál azntr ugyanez,csak ehhez még hozzájön a derékra kötött kockás ing. Ez ugyebár elengedhetetlen.

Ha nem erre gondoltál,akkor bocsi.

Egyébként engem nem zavar egyáltalán,valamilyen szinten is így nézek ki sajnos,és nagyon jól tudom,hogy nincs stílusom,de nekem ez tetszik,szóval szerintem mindegy.

16L

2015. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nyolcasban van egy csöpp... talán normális viselkedés?


Fene tudja.


Engem a lelki egyediség hiánya, az ész hiánya zavar a leginkább.

Meg persze, a viselkedés...

az összes ilyen kis kákabelű porbafingó azt hiszi, övé a világ....

2015. okt. 1. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Azoké a világ akik a saját dolgukkal foglalkoznak.
2015. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!