Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felteszem ezredjére is ugyan...

Felteszem ezredjére is ugyan azt, másképp megfogalmazva, hol!?

Figyelt kérdés

Hol lehet 14-20 éves korosztályal ismerkedni???

Akár személyesen akár interneten?!

A tököm tele van, hogy itt a hatalmas internet, itt a hatalmas város és nem találni csak 90 éves öregasszonyokat/tatákat, vagy kisgyerekeket. Hol a pék faszába van ez a korosztály? Hova járnak el? Hogy lehet neten ismerkedni, ha mindenki fél attól hogy valami szélhámos akarja átverni? Hol vannak a normális, szép tinilányok/fiúk??? Csak a huligánok, akik éjszakánként kukákat rugdosnak, a kockák akik álmodnak, a buta láynok akik azt hiszik ők a világ közepe, ha ribancosan öltöznek, magába zárkózott buta emberek, csak ezek maradtak, miért? Miért nem nyílnak meg, jönnek elő odvaikból? Hol vannak? Hol lehet még "EMBEREKET" találni???



2012. aug. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok lány ként, de nem szeretek interneten ismerkedni úgy hogy nem látom a másikat.
2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legly ***** válasza:

Üdvözletem!


Támogatom az első hozzászólót, mondjuk én fiú vagyok, de akkor is támogatom! =)


Nézz el mondjuk retró klubba, tini klubbokba, ha idősebbekkel szeretnél ismerkedni akkor meg szerintem a Sziget..


Mást nem tudok, hiszen csak 16 éves vagyok xD

De azért remélem h valamit tudtam segíteni.


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

otthon.

Eléggé kivagy akadva.De bulikon,suli közelében stb...

ez olyan meghatározhatatlan dolog,mint a szivárvány vége.

Én normális srácnak tartom magam.19 vagyok 3 éve nincs semmiféle kapcsolatom,és jól elvagyok.Miért vagy ennyire elkeseredve párszerzés miatt?

2012. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Tökéletesen ezt érzem én is, elegem van már, hogy a sok-sok lány ennyire elutasító, még fiúk azok nem is, de a lányok azok nagyon is. MÉg haverkodni sem akarnak, na szép, pedig nem ettem még embert. :D


egy hajdú-bihari srác

2012. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen egy férfi adott egy virágot egy lánynak, vagy meghívta egy italra le esett róla a bugyi, most meg nem jó nekik semmi :P
2012. aug. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!