Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal terhes kismamák, ti...

Fiatal terhes kismamák, ti ugyan úgy jártok mindenhova, mint előtte?

Figyelt kérdés

Nekem kellene mennem nagy bevásárlásra,csal a barátnőm turkálóba is, de nem tudom menjek-e, mert én parás vagyok, hogy összeszedek valamit:((

Ti hogy vagytok ezzel?Vagy csak én aggódom megint túl?


2010. febr. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mindenhová ne, pl. fürdőbe, de bevásárolni menj, csak a nehezeket, pl 15 kilós kutyakaja bízd a leendó Apukára. Nálunk úgy volt, hogy egy hónapban egyszer elment, megvette a kartonos nagy, nehezeket, én meg a többit, ahogy régen is, így neki sem kell végigunni a bevásárlást, és mehetsz a csajokkal. Jobban figyelj a kézmosásra, stb.
2010. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Mit szednél össze? nem értem?

mit gondolsz aki a második harmadik babáját várja és iskolás ovodás koru ott ki megy a gyerekért?

èn néha vérezgetek is de ha kell elmegyek bevásárolni, próbálom magam nem terhelni de vannak dolgok amit meg kjell csinálni. ha nincs bajod, nem vérzel, a doki mindent rendben talált akkor nyugodtan mehetsz minden hova. ha az immunrendszered gyenge volt eddig is akkor meggondolhatod hogy tömegközlekedésin mésze de szerintem nem élhetünk burokban teljesen, persze vigyázni kell magunkra.

2010. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ülhetsz otthon 9 hónapig attól félve, hogy beteg leszel. Bárki: párod, anyukád, barátnőd odaviheti neked a vírust, ennyi erővel.

Ne félj ennyire, menj vásárolni, menj a turiba nyugodt szívvel.

2010. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igazuk van az elöttem lévőknek,nem ülhetsz folyton otthon.Mozdulj ki természetesen akár vásárolni,turiba és egyébb helyekre.Ha jól esik miért ne.Csak figyelj arra,hogy többször moss kezet és ha valami nem esik jól állj meg vagy ha teheted ülj le egy kicsit.Mindig addig amíg jól esik.Vigyázz magatokra.Boldog babavárást!
2010. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség nem betegség, megélni kell és nem túllenni rajta otthon egyedül. Otthon is ugyanúgy elkaphatsz bármit azáltal,hogy a páros vagy más családtagod átadja neked!

Nyugodtan mozdulj ki otthonról, persze azért figyelj magatokra ahogy előttem is sokan írták. Mikor terhes voltam gyakran mentem a páromnak segíteni, aki vállalkozó. Mondhatni majdnem boltot rendeztem, ahol 1000emberrel találkoztam nap mint nap. Semmit nem kaptam el. Bevásárolni is jártunk,persze nem emeltem. Még kirándulni is gyakran eljártunk, a fűrdőket kerültük.

2010. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!