Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha kaptam egész első félévre...

Ha kaptam egész első félévre felmentést, akkor be kell járnom tesi órára? 16/l

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Tornáznod nyilván nem kell, de azt a tanár dönti el, hogy mit kell csinálnod: bemenj-e a terembe és ott figyeld meg az órát, maradj az öltözőben, esetleg el is mehetsz (ez nem valószínű, hisz a tanár felel érted). Nálunk a felmentettek mindig kaptak valami feladatot, pakolás, szortírozás.
2015. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is be kell járnod. Nálunk át is kellett öltözni (mert ugye attól, hogy fel vagy mentve a ruházat még előírás a teremben). Csak a kispadról nézelődött, aki felmentett volt, esetleg papírozta a névsort, ilyen mondvacsinált dolgok. Néha tanulhattak mást. De ott kellett lenniük.
2015. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Én egész gimi alatt felmentett voltam.

Egyszer se mentem be. Soha nem kaptam igazolatlant.

Sőt amikor utolsó órában volt, már mentem is haza azonnal.

Szóval első órára bemész, közlöd a tanárral, hogy felmentett vagy, amikor megkapod az irodából is az igazolást, hogy elfogadták, onnan azt csinálsz amit akarsz.

Ha bejársz max csicskáztatni fognak, pontosan amit az előzők írtak.

Írod a papír munkát, labdákat hozol ki nekik a szertárból, kinyitod a tesi öltözőket, stb.

2015. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Iskola és tanárfüggő. Nálunk nem kell bejárniuk a teljes, hosszabb időre vonatkozó felmentetteknek, de húgomnak a sulijában pl be kell járnia tesire a teljes, féléves felmentésével is. Nézi az órát, pakol, stb.

Szerintem beszéld meg a tanárral vagy írhat anyukád kérvényt az igazgatónak, hogy ne kelljen az órákra bejárnod.

2015. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Tanárral beszéld meg. Ha van első és utolsó órában tesid, akkor a tanárt kérdezd meg, hogy be kell-e menj, szó nélkül ne menj el az óráról!

Én is voltam felmentve tesi alól, de ott kellett maradnom, a padon kellett üljek.

2015. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk volt olyan tanár, aki kiengedett a városba, és volt olyan, aki beültetett a tanáriba (tesitanároknak külön tanárijuk volt), és adott feladatot (leltár, papírmumka, rendrakás, stb), vagy tanulhattunk.
2015. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Miért vagy felmentve?
2015. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Én fel voltam mentve 2 éven át, úgyhogy a személyes tapasztalataimat írom le:

- amikor első vagy utolsó óra volt a tesi, akkor nem kellett bemennem

- amikor köztes óra volt, akkor ott kellett lennem

- néha kaptam valami lightos feladatot (pl. lépcsőzés)

- de legtöbbször csak ültem és néztem a többieket

2015. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért lettek lepontozva a saját tapasztalatok???
2015. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő szerintem, nálunk volt egy csajnak felmentése térdsérülés miatt, ő úgy egyezett meg a tanárral, hogy nem jár be tesiórára.
2015. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!