Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, tiszta...

Amióta terhes vagyok, tiszta pattanás az arcom, elmúlik a második trimeszterre? Egész terhesség alatt küzdeni fogok ezzel?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok,még mindig jönnek ki újak. De nem csak az arcomon,hanem a vállamon és a hátamon is.
2015. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak de nekem végig volt sajnos.

Pedig azt mondták nekem,hogy a második trimeszterre eltűnnek,plusz amikortól elkezdem a kicsit érezni "magzatmozgásra gondolok akkor is eltűnik. "Bár nem tudom mi az összefüggés" :)

Szülés után szépen teljesen elmúltak a pattik:) pedig nekem még a vállamon is és a mellkasomon is voltak.

2015. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben éltem át az elmaradt kamaszkoromat, ugyanis én akkor sem voltam pattanásos. Hát ocsmány voltam, az biztos. :D Az arcom a vállam, a hátam.... Viszont, kb 14 hetesen már letisztultak. Hátha neked is így lesz. :)
2015. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az első terhességem alatt végig tele volt az arcom pattanásokkal.A második és harmadik babánál semmi.
2015. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első fiamnál megszépültem, most másodiknál pattanásos lettem. De szerencsére kb félidőnél elmúlt! :)
2015. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szenvedtem èn is a pattanásoktól ,

18. Hèttől kicsit jobb.

kicsi szèpsèg praktika : nagyon termèszetes nekem sokat segít.

Két teáskanál szódabikarbónàba bele csepegtetek

4-6 csepp citromot..

Ez el kezd habozni nem kell megilyedni!

Szèpen fel teszem maszknak majd 3-4 perc utàn lemosom ezt heti 2x elvègzem

Nekem szèpen helyre hozta az arcomat. A citrom maga amúgy fertőtlenítő hatással bír, ezen kívül vilàgosít is .. így a pattanások helyén maradt foltokon sőt a felkaromon a màjvafoltok is kicsit segìt.

De ne használd túl sűrűn, nehogy a citromsav

Irritációt vàltson ki!

Másik ami nagyon jò, a megtisztìtott /szàrìtott bőrre tegyél JÓ MINŐSÉGű (nem egyszerű talàlni) paradicsom szeleteket..mikor leveszed csak hagyd a levét megszàradni. Akar napi 2x is elvègezheted minden problèma nélkül. .

Olcsó, könnyű ,vegyszermentes, ès nekem eddig ez segített a legjobban!

A bőröm vègre szèp :)

Remèlem nektek is segìt ez a tipp!

Kellemes baba várást!

20 hetes kismama

2015. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem javult úgy 13-14 hetes koromra de ennyi. Jobb lett de nem múlt el.
2015. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én már a harmadik trimeszter elején vagyok, de még mindig nagyon ronda a bőröm :( Sosem volt tökéletes, de mióta terhes vagyok, borzalom. Az arcom egész istenes, de a hátam és a mellkasom borzasztó, egy vékony pántos felsőt nem tudok felvenni.
2015. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!