Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aki járt/jár hasonló cipőben,...

Aki járt/jár hasonló cipőben, az válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

A fiam 17 éves és tönkre teszi a kapcsolataimat.


Az apjától 2 éve váltam el,miután másodszorra bukott le egy nővel. Nekem azóta 3 jónak induló kapcsolatom volt,illetve lett volna,de a fiam elüldözte őket.

Az elsőt azért,mert szerinte miatta nem fogadtam vissza a férjem a második szerinte fiatal és gyerekes volt hozzám képest. (Igaz,hogy 8 évvel fiatalabb volt,de nem gyerekes,felelősségteljes,pályakezdő orvos volt. A harmadikat a munkája miatt utálta ki(Katonai jogász volt.). Unom,fáradt,dühös és elkeseredett vagyok. Tudom,hogy a fiam az első,de nem fogom feláldozni magam miatta. Minden szempontból könnyebb és jobb lenne valakivel aki mellettem áll és szeret,de a fiam erre esélyt sem ad. Az apjához nem költözhet az új csaja miatt,kollégiumból direkt kirakatta magát,mikor a második férfi ideköltözött. Egyetemre nem akar másik városba menni,mert itt is van olyan szak ami érdekli. Bevonulni sem akar,pedig a jogász barátom eltudná neki intézni a jó helyet.


Mások ezt hogyan oldották meg?


44/N



2015. okt. 9. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt hagyod, hogy elüldözze őket.

Másrészt olyan férfiakat választasz, akik hagyják magukat elüldözni.

Egy 17 éves gyereknek nincs ekkora hatalma, csak ha TI felnőttek adtok a kezébe!

Miért kéred ki a véleményét arról, hogy kivel vagy? Azt mondja, hogy gyerekes? Naés? A TE magánéleted, nem az övé. Vagy ő is megszavaztatja a barátnőit veled?


Nem kell megkérdezni a véleményét! Élni kell a saját életed. Ha neki nem tetszik, nem kötelező néznie. De nem tartozik rá, hogy kivel élsz! Mi az, hogy "esélyt sem ad"? Ki kért esélyt tőle bármire is? Ha nem tud viselkedni, mehet a szobájába, vagy ahova akar!


N32

2015. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy aljas kis trükkjei vannak.


Letiltatott céges mobil,letörölt céges munkák a laptopról,át nem adott üzenetek,autó direkt megbírságoltatása,lopások (iratok,szolgálati igazolvány,hivatali tablett "véletlen" leesése a betonra,...) persze ezeket nem velem,hanem velük szemben,az ő kárukra követte el. Amikor egy orvos nem megy be műteni vagy eltűnik egy minisztériumi igazolvány és belépő abból nem kicsi gondok adódnak sajna.

2015. okt. 9. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:

ÉS milyen következményei lettek ennek az ő életében?

Hogyan reagáltál, amikor súlyosan megkárosította a számodra fontos ember magán eszközeit, lopott, tört-zúzott?

2015. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Letiltatott céges mobil


--> elveszem a telefonját, hogy érezze, milyen, amikor neki sincs.


letörölt céges munkák a laptopról


--> elmehet melózni, hogy ha bármire pénz kell neki, akkor megtanulja értékelni a munkát is


autó direkt megbírságoltatása,lopások

--> rendőrségi eljárás elindítása


tablett "véletlen" leesése a betonra

--> 3 hónap haladék a teljes kár megtérítésére, ellenkező esetben további személyes dolgok eladása


Hogy csak néhány példát mondjak... N32

2015. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
vagy kamuzol, vagy a fiad pszichopata, akit kezeltetni kéne. Nem kicsit gáz, amiket művel. Te nem látod, hogy nem normális?
2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne hagynod neki hogy ezt tegye.
2015. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a gyerek lelkét kell helyre tenni


igazából az apjával szembeni árulásnak tekinti, ha neki más embert kellene elfogadnia

ha apjával maradt volna, akkor onnan meg a nőket üldözné el


egy gyerek issza meg mindig egy válás levét.

így, ebben a formában, kezeletlenül, feldolgozatlanul, igencsak várható, hogy nem lesz normális családja a fiadnak se. a jövőjének lőttek.


erre sem ártana energiát fordítani, nemcsak a pasizásra...

a gyerek jelzi, hogy baj van.

babakorban sírással, kamaszként meg ahogy tudja :)

2015. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*egyszerűbben fogalmazva: a gyerek lelkében egy világ omlott össze, és törődést igényel, hogy fel tudja dolgozni.

pláne ebben a korban..

2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak még több ezer gyereknek válnak el a szülei, mégsem csinálnak thrillert az anyja életéből. A gyerek nem komplett.
2015. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te azt nem fogtad fel ,hogy féltékeny. Mert tudja ha szerelmes leszel esetlegesen vele kevesebbet foglalkoznál. Ez érthető.


Számomra az nem érthető ,hogy miért nem beszéltek erről. Talán egy kicsit hagyni kéne a témát. Majd ha már jobban fel tudja dolgozni. Nem szándékos gonoszkodásból teszi ,gondolom.

2015. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!