Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, felnőttek! Mit...

Kamaszok, felnőttek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

ha egy lány acélbetétes bakancsot hord? Egyébként 17 éves, vidám, ápolt lányról van szó.

Ez a bakancs: [link]

ha meglátjátok utcán, mi az első gondolatotok erről?



2015. okt. 13. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
10 évvel ezelőtt érettségiztem, akkor minden második ember ilyet hordott, divat cucc volt, de én sosem tartottam nőiesnek, nem tetszett...én már akkor is inkább a magas sarkú felé kacsintgattam...
2015. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Felnött gyerekes anyuka vagyok.


Amit gondolok: hogy tini és majd jót fog magán röhögni 30 évesen.

2015. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

úgy tűnik 2005ben még a rock volt a mainstream vonal, ma már inkább szorult a háttérbe, de hát te tudod mi jön be neked


én jobban örülnék ha felnőttesebben öltözködne, mert én is olyan voltam 17 évesen (ami 4 éve volt de na), és sosem vonzott ez a piálós füvezős rocker woodstock dolog

mi csak piáltunk

2015. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhetnek még. Csak annyit, hogy nem a rockerek sajátossága a füvezés.
2015. okt. 13. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit gondolnék hogy még fiatal, most éli a lázadós korszakát, majd kinövi :-)))

Mondjuk aki nagyon túlzásba viszi az extrém öltözéket: pl. bakancs mellett lyukacsos harisnya, fűző, fekete körmök, haj stb. arról azt is gondolom hogy biztos nem boldog a családi élete és így próbálja magát kompenzálni a lázadással...

(én 19 évesen vettem acélbetétes bakancsot, akkoriban sokat hordtam is, de már azt sem tudom hol van :-))

32N

2015. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a divat, pedig rég érettségiztem.

Azt gondolnám, hogy még kislány, bármennyire is keménynek és menőnek akar tűnni. Felnőtt nő, akinek a lelki egyensúlya megvan, nem öltözik így, hát marad az, hogy ő még gyerek. Ha 17 évesen nem ezt akarja hangsúlyozni a külsejével, akkor gondolja át újra!

N32

2015. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hordja csak,nem az én dolgom,de engem taszít,ellenszenves,nem tetszik.Mármint a bakancs,a viselő még ettől függetlenül normális lehet.
2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Bakancsos rocker srác vagyok, szóval én valami olyasmit gondolok hogy "na, jó a stílusa" :D
2015. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmi gond nincs az acélbetétes vagy akármilyen bakanccsal - amíg nem neonrózsaszín és hasonlók-, hordd nyugodtan, de télen bele fog fagyni a lábad, mert lehűl az acél, tapasztalat. :)
2015. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egészségére. Nekem nem jön be, de mindenki azt vesz fel, amit akar. Az első gondolatom pedig nem a cipő alapján támad, pláne nem egy random ember esetében. 18L
2015. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!