Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttek, mit gondoltok...

Felnőttek, mit gondoltok magatokról?

Figyelt kérdés

Kicsit buta a kérdés megfogalmazása,de az érdekelne hogy,Ti felnőttek mit gondoltok magatokról?

Tehát pl.:

Még ugyan úgy gyereknek érzitek magatokat,csak úgymond bambultok ebben a korotokban,tehát mintha csak sodródnátok az árral,

Vagy,még féltek a váratlan helyzetektől?

Én 17évesen,már most rájöttem hogy jobb volt kicsinek lenni..később nem tudom milesz..Persze nem vagyok megilyedve,csak furcsának látom már most hogy pár év múlva mindent magamnak kell intéznem..

Kicsit jobban meg akartam fogalmazni a kérdésem,de most így sikerült..



2013. aug. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember 40 éves korára már kicsit magabiztosabb lesz, de vannak pillanatok, amikor nehezemre esik és inkább kibújok némely kényszerhelyzet alól. Még félek váratlan eseményektől, balesetektől, de pl. már nem félek annyira a haláltól. Ugyanúgy tanácsokra szorulunk, elbizonytalanodunk sokszor, mint gyerekkorban. Szóval némileg tapasztaltabbak vagyunk, de mégis ugyanazok, tudunk gyerekesen is viselkedni, és a régebbi énünket mindig hüléynek tartjuk, 20 évesen a 10évest, 30 évesen a 20 évest, 40 évesen a 30 éves énünket látjuk nagyon butának. Közben sodródunk is, de még mindig vannak céljaink, pl én most alig várom, hogy majd egyszer unokázhassak. És félek attól, amikor én leszek a család legidősebb tagja.
2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- néha kicsit rácsodálkozok, hogy mit értem el az életben

- néha kicsit elcsodálkozok, hogy felnőtt vagyok (sőt, már benn a korban)

- mentalitásban, gondolkodásban egyáltalán nem tudom felfogni, hogy annyi idős vagyok, amit nem is olyan régen még öregnek mondtam

- nem tudom igazából elmagyarázni, de pl egy tárgyaláson néha elcsodálkozom, hogy jé, ezek komolyan vesznek? jé, ezek komolyan gondolják amiket mondanak, vagy ez csak egy játék

- azt hiszem, a korral csak a test öregszik, változik, a mentalitásunk, gondolkodásunk nem (persze több tapasztalat, nagyobb felelősség, de az élet játék marad mindig is)

2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 28 éves vagyok, karrierista, és elég jó abban, amit csinálok. Ezért a munkához felelősségteljesen is állok hozzá. Viszont sokszor elfelejtem időben rendezni a számlákat, szétdobálom a ruháimat, szemét kajákat eszem, másnaposra iszom magam, bömböltetem a zenét, káromkodok; tehát mondhatjuk, igen, néha nem csak gyereknek érzem magam, hanem - sajnos - úgy is viselkedem.
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értelek titeket..:)

Néha olyan nehéz mondjuk apuról,vagy anyuról elképzelni hogy gyerekek..

De néha meg ha próbálom a helyükbe képzelni magam,olyan mintha barátok lennénk vagy nem is tudom..lehet hogy akiknek gyerekük van ők a leginkább "felnőttek" ?

Mert nem tudják elengedni magukat mint pl. a 3.válaszoló..szóval értitek..:)

2013. aug. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!