Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mivel szoktátok...

Kamaszok, mivel szoktátok tölteni a vasárnapot, nektek hogyan telik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 06:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Pénteken buli, egész vasárnap döglik, egy órakor kimászik, hogy anya éhen halok :)
2015. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Felkelek (legkésőbb 9-kor, két kistesóm van, ők nem hagynak aludni, tökmindegy, buliztam-e). Segítek itthon a házimunkában délelőtt, délben családi ebéd, délután tanulok, este pedig vagy a barátnőimmel vagyok vagy a családdal. 18L
2015. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
délelőtt templomba megyek, aztán közösen ebédel a család. Délután találkozok a barátommal, este pedig megyek vissza a koliba.
2015. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Ki sem kelek az ágyból.

Na jó,talán délután gyors hajat mosok,bepakolok az utálatos hétfőre,meg néha napközben beugrok a WC-re,de utána szigorúan vissza az ágyba,és legközelebb a lábam csak hétfő reggel találkozik a padlóval.(A kaját anya hozza,szóval még azért sem kell megmozdulnom.)

2015. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Felkelek, segítek anyának, utána ebéd. Délután pedig tanulok, ha nem kell - ami ritka, akkor pedig játszok vagy olvasok.
2015. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Délelőtt Cowboy Bebopot néztem, redditeztem (olyan mint a gyakorikérdések), most ebédelek majd, aztán délután még edzek, tanulok, internetezek.
2015. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Délelőtt alszom, az ágyban heverészek. Aztán ha erre már ráuntam, felkelek. Utána kb. az egész napot átgépezem (netezek, sorozatokat nézek, esetleg játszok). Este/éjjel tanulok, letusolok(/hajat mosok, ha épp kell), és alszom megint.
2015. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Reggel 7-kor felkelek, edzek egy órát, reggelizem, gyorsan átfutom a tananyagot, aztán a többi időt a barátommal töltöm.
2015. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Fölkelek valamikor, attól függ, hogy épp milyen kedvem van. Levágom a hajam(egy hét alatt túl sokat nő), megpucolom és kifényezem a bakancsomat. Eszem, alszom, elmegyek inni, hazamegyek, alszom.
2015. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

általában a barátommal vagyok.

most kezdtem az egyetemet, így már nem rendszeres a hétvégi tanulás. általában pihenni szoktam(akkor is ha a barátomnàl vagyok) tv, sorozatok, filmek, játékok.

régebben vasárnap több programunk volt(plàzàzàs, séta a városban, majd belüli valahova) . de a vasárnapi zárva tartás miatt nem igazán megyünk semerre, inkább szombaton. de igazából rohadt gyorsan elmegy a hétvége mindig :/

de most vasárnap pl tanultam, mert a héten több ZH is lesz.

2015. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!