Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, milyen gyakran...

Kamasz fiúk, milyen gyakran szoktatok bulizni menni, és milyenféle helyekre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szoktam soha, nem szeretem az ilyen helyeket. A barátaimmal találkozom, az igen, de bulizni? 14/F


A kisebb bátyám (16/F) sem jár el.


A nagyobb bátyám (18/F) is leginkább a barátaihoz jár, ott sütögetnek, kicsit isznak ilyesmik. Na meg ő jár pl. Kelemen kabátban koncertekre.

2015. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szoktam, egyáltalán.


Nem szeretek péntekenként elmenni és inni. Én többre értékelek, egy jó esti meccset LOL-ban, vagy csak beszélni a volt osztálytársakkal.


Koncertek sem igazán vonzanak, mert mindegyik alőadótól 1-1 szám tetszik.


Én inkább 1-2 barátommal szoktam elmenni bicajozni, és annyi.

2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem nagyon sokszor hívnak, de szinte mindig lemondom, valami mondvacsinált dologra hivatkozva (most is hívtak a Szigetre, de nem mentem). Nem szeretek bulizni, pedig szüleim engednének, és hívni is szoktak. De én egyszerűen nem ez a típus vagyok. Én többre értékelek egy mozizást, egy szülinapi bulit, stb. De nálam nincs ilyen party hard :D
2015. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ritkán megyünk bulizni (talán félévente egyszer), de akkor drága, igényes helyre. Ilyenkor simán elmegy 80-100 ezer italra.
2015. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát bulizni, szóval ilyen táncos diszkóba soha, kocsmába járunk, de inkább beszélgetni meg fröccsözni, mint berúgni, oda hetente többször is megyünk. Ezenkívül nagyobb ünnepekkor kisebb nagyobb házibuliba talán havonta járok.
2015. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárhova elmegyek ahol jó a társaság.
2015. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor valami jo buli van.:D mondjuk kethetente jarok.
2015. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig, amikor van egy jó koncert Bp-n, vagy fuvarot tudok szerezni, és akkor 150km-es körzet.
2015. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, elég gyakran járok bulizni, legtöbbször koncertekre,házibulikra, esetleg a városban lévő kis szórakozó helyekre, ha nyár van szinte minden héten, ha suli akkor nagyon nagyon ritkán.

Imádok bulizni, szeretem a társaságot, szeretek inni.

2015. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!