Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ezek a mai fiatalok?

Tényleg ezek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..


:/ Ez engem elszomorít.



2015. nov. 9. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Jaj,istenem,nehogy azt mond már,hogy te semmi hülyeséget nem csináltál?Én 29 vagyok,tehát már nem fiatal,de nekem is volt,hogy feszegettem a határt.Egyszer bevodkáztam,hanyatt estem a földön,a betonon koppant a fejem,barátnőm azt hitte ott maradok,de felálltam és nevettem.Persze nyilván már felnőtt fejjel tudom,hogy nem volt valami jó buli,de akkor sem szörnyűlködöm a mai fiatalokon,mert majd ők is kinövik.
2015. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem az ivással van a gond, mert igyon, mondjuk igaz, hogy jobban tenné, ha mértékkel inna. Viszont az, hoy valaki ilyen tajékozatlan legyen és hiába mondják neki, hogy ebből baj lehet mégse tesz semmit ellene, na az már szerintem nem normális.
2015. nov. 9. 18:10
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy részük. Ne általánosíts, nagyon sok tájékozott, céltudatos kamaszt ismerek. De igen, vannak ilyenek is, viszont szeritnem mindig is voltak, legalábbis az én "időmben" is volt pár tudatlanka (akik azt hitték pl. hogy maszturbálástól teherbe lehet esni)
2015. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, kimaradt, hogy 29N
2015. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyenek, ez csak egy idióta.
2015. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ezekkel a fiatalokkal, hogy foglalkoznak a szüleik? Vagy tényleg titokban csinálják otthon meg eljátsszák a szentet?
2015. nov. 9. 20:01
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
miért gondolod ,hogy aki 30 évvel ezelőtt volt fiatal az sose rúgott be?De igen ,csak nem írták ki a gyakorira.Ilyenek a fiatalok ,ez van.Nem azt mondom ,hogy ez a helyes ,csak hogy van ilyen és kész.
2015. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezed, ezekkel hogy foglalkoznak a szülei?

Nos, ahogy a kérdező is leírta, ha kiderülne, berúgott, örökre bezárnák valószínűleg. Tehát ezeket a dolgokat titokban csinálja, nem mondhatta el a szüleinek.

Én is jártam már 16 évesen bulizni, a szüleim engedélyével. Tudták, hogy nem fagyit enni megyek házibuliba.

Ha velem ilyen történt volna, megbízhattam volna a szüleimben annyira, hogy elmondjam a problémát nekik, és biztosan nem leszidnak, hanem segítséget próbálnak nyújtani, maximum elmondják, hogy hülyeséget csináltam.

De szerencsére sosem volt semmi gikszer, sosem hazudtam nekik, mert BÍZTUNK EGYMÁSBAN. Ők abban, hogy nem csinálok hülyeséget, én abban, hogy bármikor fordulhatok hozzájuk.

Talán ez a kulcsa a dolognak, nem gondolod?

22/L

2015. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányt nem engednék sehova.
2015. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az ivással semmi bajom, én is ittam anno, de nem titokban. A szüleim tudtak róla.

Engem leginkább ez a felelőtlenség zavar, hogy 16 éves de nem fogja fel mekkora veszélyben vam.

2015. nov. 10. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!