Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Éreztétek már azt,...

Fiatalok! Éreztétek már azt, hogy egyszerűen képtelenek vagytok kezelni a "kamaszkort"?

Figyelt kérdés

Én néha alig bírom elviselni ezt az egészet!

Pillanatról pillanatra ingadozik a hangulatom, és nem tudok ellene mit tenni. "Szerelmes" leszek olyan emberekbe, akiket nem is ismerek személyesen, és napokon keresztül fantáziálgatok róluk. Csúnyának érzem magam, és elégedetlen vagyok. Hisztizek, mint egy kislány, hogy vastag az orrom, és utálom a szemüvegem, pedig ha mások tennék ezt, biztos hülyeségnek gondolnám, amit csinálnak.

Tudom, hogy ez a kamaszkorral jár, és teljesen normális, de egyszerűen nem mindig vagyok képes kezelni. Ti mit tesztek, amikor hatalmas erővel szakad rátok a tinédzserkor? Hogyan lehet ezen túljutni?



2015. ápr. 29. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is vannak hangulatingadozásaim. Sokszor nem tudom kezelni. Ha pl beverem valamimet annyira ideges leszek tőle hogy képes vagyok azt a tárgyat 10 percen keresztül szidni. Akkor gondolj bele hogy mi van ha egy ember idegesít fel. Minden reggel hisztisen kelek,mert vagy nem találom a zoknim párját vagy mert túlságosan reggel van még. Ez addig tart amíg el nem indulok otthonról.onnantól kezdve mintha kicserélték volna. Nem tudom sajnos ezeket kezelni. Egyszer csak elmúlik.:D
2015. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én meg félek, hogy nemsoká vége lesz. :D 18 vagyok, még épphogy kamasz, és engem pont a felnőtté válás gondolata riaszt.


Amúgy a külsőd érdekében sok mindent tehetsz :) Ha nem szereted a szemüveget, beszéld meg a szüleiddel, hogy válts kontaktlencsére. Használ vékony réteg, ízléses sminket, ami a szemeidre tereli a figyelmet, így az orrod kevésbé lesz hangsúlyos.

Vásárolgass, barátkozz, ismerkedj.

Hidd el, felnőttként bánni fogod, hogy a leggondtalanabb éveidet ilyen rosszul élted meg.

2015. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Huh hogy én milyen rosszban voltam magammal kamaszként.

nekem a sport segített, meg a kilencedikben szerzett új barátnőm. Ő akkor nagy gondban volt (anyukáját műtötték), amiről nem tudtam először, de mindig megnevettettem a hülyeségeimmel, és innen indult egy remek barátság.

2015. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én imádom. mert ha belegondolok ,hogy néhány év múlva már nem vagyok gyerek akkor sokszor megrémülök. Sokszor nagyon várom , de úgy érzem nekem ez a kor áldás. Tanulhatok , barátkozhatok , imádom az iskolám , vannak barátaim ,sportolok és mindenem megvan.
2015. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tesóm a fülést utálta szépen összegyűjtöt suli mellett plasztikai operációra és megcsináltatta

szemüveg helyett kontaklenycséje volt, azt is magának állta


a pasik kapcsán neki mindig az első szembejövő olyan barátja lett, aki imádta élt halt érte


egyedül egy ronda tetoválás az ami a kamaszkori "agyhullámzását" mutatja, még a régi féle vastag kontőrvonalas ábra, ami azóta is ott díszeleg a mellkasán

2015. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*fülét
2015. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem a legrosszabb, hogy menstruáció alatt nagyon hisztis vagyok. Sokszor már magamat idegesítem (csoda, hogy vannak még barátaim)
2015. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
GYEREKEK! Én VISSZASÍROM a kamaszkort. Soha nem lesz ilyen jó életetek, mint most! A felnőtt kor nagyon sok kötöttséggel jár. A kamaszkor ARANYÉLET, mindennel nyavalyájával együtt. Tiétek a jövő! A LEHETŐSÉGEK. Élvezzétek már a tudatát is!
2015. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt belátom, hogy később bizonyos szempontból tényleg nehezebb lesz az életünk, ha felnövünk. Kár viszont, hogy ezt a jelenlegi "aranyéletet" teljesen tönkreteszik a bedilizett hormonjaink...
2015. máj. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!