Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok! Zavar, ha...

Kamaszlányok! Zavar, ha apukátok meglát meztelenül?

Figyelt kérdés
Vagy akár a fürdőbe is bemehet hozzátok.

2015. nov. 26. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Engem zavarna, de édesanyám is. Ha bekopognak, akkor bejöhetnek, de ha véletlenül lát meg valaki a szobámban vagy kopogás nékül nyit be a fürdőbe, az bárkitől zavarna.
2015. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha épp fürdök nem zavar ha gyors belép valamiért, de olyankor nem is lát meztelenül mert ha fürdök akkor csupa hab a kád, ha zuhanyzok akkor meg ott a zuhanyfüggöny.

Ha épp öltözök olyankor persze meglát, de ha csak tényleg egy pillanatról van szó nem zavar, azért nyilván nem "úgy" néz rám, és nem is azért jön be ha bejön hogy nézegessen :)

2015. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Hú, biztos zavart volna.

Igaz már felnőtt vagyok, de mai napig néha úgy tud végigmérni, ha felveszek egy szűkebb felsőt, hogy az undor kerülget. :(

Azóta lett ilyen mióta anyával elváltak és nincs évek óta senkije.

El nem tudnám képzelni, hogy akár egy nadrágot is átvegyek előtte.

2015. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Hozzám sokszor bejön, a családom már csak ilyen. :D Ők is meztelenül rohangálnak, az engem nem zavar, de én értelemszerűen nem csinálom ezt. Fürdőben ha épp fürdök úgy nem zavar különösebben, ha öltözök jobban. De az én apám se úgy néz, szóval csak simán szégyenlős vagyok kicsit.
2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
3-as az elég meredeken hangzik brr..
2015. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

nem.

az apukám nincs miér szégyenlősködnöm elötte.

ez persze nem azt jelenti,hogy otthon meztelenül rohangálok.de nem zavar,ha bejön amikor fürdök,vagy öltözöm,és mondjuk benyit és sürget.

2015. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
61%
Semmi 1 öcsém 1 báttyám is van de előttük is simán vagyok ruha nélkül.
2015. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Krisztike 95 válasza:
73%
Engem soha nem zavart ilyen hogy meglát.
2015. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Igaz én már nem vagyok kamasz felnőtt vagyok de mai napig ha otthon alszom nem szokott zavarni ha látnak meztelenül.36/N
2015. dec. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok. nagyon ritkán lát meztelenül, akkor is mindig véletlenül. általában én fent készülök az emeleten, és ha a fürdőszoba-szobám távolságát meztelenül teszem meg, ő pedig pont jön fel, vagy megy le, akkor meglát, de nem csinálunk belőle bajt.

amíg otthon éltem addig volt olyan hogy a fürdőkádban ültem, ő pedig bejött valamiért, de az kb egy másodperc volt.

2015. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!