Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok, ti milyen...

Kamaszlányok, ti milyen gyakran jártok kozmetikushoz, fodrászhoz, manikűröshöz/pedikűröshöz, ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Minden értelmes válaszolónak megy a zöld kéz :))))

2013. febr. 11. 10:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben jártam kozmetikushoz arckezelésre időnként, ha már nagyon pattanásos voltam, és gyantáztatni. Fodrászhoz kb. félévente járok. A kozmetikusról már leszoktam, mert rájöttem, hogy nincs az én arcbőrömmel semmi baj, a gyantázás helyett meg beszereztem epilátort, olcsóbb és egyszerűbb. Körmöshöz nem jártam soha, nem is szeretnék. A műkörmöt utálom, kitisztítani és levágni meg itthon is tudom.
2013. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz nem kel mennem nincs rá szűkségem, fodrászhoz fél évente jártam míg nm mentem fodrász szakra így magamnak is le tudom vágni meg felelően. A talpamon nagyon sok lett a kemény bőr, havonta 1x ismerős meg csinálja, 4 hetente járok körmöshöz. ( Fontolgatom hogy el megyek kozmetikuhoz mert kezd zavarni a "bajuszom" )
2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Manikűröshöz,pedikűröshöz nem járok.

Kozmetikushoz szoktam,mert a homlokom mitesszeres,kb 2 havonta.Fodrászhoz változó.Most épp növesztem a hajam,szóval nem megyek,novemberben voltam utoljára,előtte júliusban.

2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus 3 hetente szemöldökgyanta (500Ft)

Fodrász évente egy igazitás (3ezer)

Egyéb helyre nem járok,magamnak is meg tudok csinálni,műkörmök helyett szép saját van,amit magamnak festek.

2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikushoz minden hónapban egyszer,fodrászhoz ritkán max ha nagyon kell vágni belőle,manikűröshöz pedikűröshöz nem járok,nem is voltam még soha.
2013. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
Hmm... soha?
2013. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

gyantáztatni járok havonta, pár havonta fodrászhoz igazításra

a szemöldököm naggyából karbantartom,ha nagyon elvadul akkor kozmetikus helyreteszi és hónapokig elvagyok vele,úgy,hogy magamnak igazítom :)


manikűröshöz és pedikűröshöz nem járok, elbabrálok én a körmeimmel itthon :)

2013. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Kozmetikushoz minek járjak, szép, tiszta a bőröm, fodrászhoz évente, vagy félévente egyszer, manikűröshöz és pedikűröshöz nem járok.
2013. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz - ahogy jön, kb havonta, amikor már zavar a kinőtt szőröm hosszúsága - gyantáztátni járok (teljes láb, bajusz) (+van hogy hónalj de az fáááj, máshol még nem mertem kipróbálni), + szemöldökigazítás

Fodrászhoz - ezzel mindig bajban vagyok, mert utálom, hogy mindegyik fodrász sokkal többet vág a hajamból, mint szeretném, úgyhogy csak akkor szoktam menni, ha már nagyon szükséges.

Manikűröshöz - 3-4 hetente


16L

2013. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusnál kb. háromszor voltam eddig, nincs rá szükségem, a bőröm már nem pattanásos (amikor az volt, bőrgyógyászhoz mentem, az segített), szemöldökszedést/szőrtelenítést megoldom itthon. Fodrászhoz kb. félévente megyek, manikűröshöz/pedikűröshöz nem járok.

18/L

2013. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!