Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, főleg lányok! Gáz...

Kamaszok, főleg lányok! Gáz ha nem szeretek bulizni, nem iszom alkoholt, és nem cigizek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Az osztálytársaim mindig hívnak, de engem ez a dolog egyszerűen nem vonz, sőt.

2015. nov. 27. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

én sem mentem soha bulizni. inni ittam egy egy pohárral, cigizni sem cigiztem.

úgy érzem így is teljes életet élek:D

2015. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok, nem érzem gáznak. Ami nekik buli, nekem csak nyűg, elrontanám az ő bulijukat is, ha mennék...
2015. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
96%
én is így vagyok, sztem nem gáz
2015. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem gond.


20/L

2015. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Gáznak nem gáz, maximum kicsit furcsa.
2015. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én most októberben voltam életem első igazi házibulijában. :D És nem, nem gáz, ez nem zárja ki azt, hogy szeressenek a többiek; senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit kezdesz a szabadidőddel. Én se jártam ilyen helyekre, nem ittam, nem cigiztem, mégis rengeteg barátom van.

19L

2015. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Sosem cigiztem. Ha nem jársz bulizni akkor hogy ismerkedsz lányokkal?
2015. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten rosszul éreztem magam az ilyen bulikban, pedig társasági ember vagyok, csak nem bírom a piát, cigit, hangos zenét és az izzadtm idegen embereket.

A házi buli egy fokkal jobb, de azért sem vagyok oda.

Ennek ellenére, mégis felnőttem, egy kicsit sem érzem gáznak vagy furának, hogy engem ezek nem vonzanak. Mást meg nem érdekel az, ami engem.

(Ismerkedni meg marhára nem csak bulikban lehet. Amikor néha-néha elrángattak a barátnőim, akkor nekem kifejezetten unszimpi volt, ha valaki odajött hozzám és a fenkehez kezdte dörgölni magát...)

20L

2015. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz! Jó érzés tudni h vannak emberek,akiket nem hoz lázba a bulizás ;)
2015. nov. 29. 09:13
 10/10 A kérdező kommentje:
#7-es válaszoló: lány vagyok, van barátom :)
2015. nov. 29. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!