Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy 16éves fiadnak 18éves barátnője van?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok? :)
2015. dec. 4. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit, két év nem a világ.
2015. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én nem szólnék semmit. Ez csak 2év, akkor lepődnék meg ha mondjuk 5 vagy több év lenne köztük, de most örülnék hogy van bnője. Nekem 14éves lányom van és 15éves a barátja ezt könnyen elfogadtam bár persze féltem a lányom de meg kell benne bíznom, amúgy vmiért örülök hogy 15éves a barátja, mert eddig huszonévesekkel szemezett az utcán, rájuk mosolygott, többször is voltunk Bpn csomagokkal, a huszonévesek segítettek neki felvinni az aluljáróban a bőröndjét, hát eléggé kiakadtam.
2015. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Csak 2év van köztük ez szerintem nem sok, vagy arra gondolsz hogy a lány már elvileg felnőtt?

Én megbíznék a fiamban.

2015. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondolnék, hogy valószínűleg a legsötétebb nővel jár a világon... Nem örülnék neki.
2015. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy szeressék egymást. Aki ezen kiakad az nem normális, és egyébként sincs semmi köze a szülőknek ahhoz, hogy a gyerekük párja hány éves. (extrém esetektől eltekintve természetesen). Mert nem gondolnám, hogy 16 éves srác és 18 éves lány korra nézve extrém lenne.
2015. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülnék hogy van valakije

Hol itt a probléma? :D

2015. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!