Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti megengednétek a 14...

Szülők, ti megengednétek a 14 és fél éves fiatoknak, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés
A lány vele egyidős, a fiú elég megbízható, jól tanul, és megígéri, hogy még jó ideig nem feküdnek le. Ez így megengedhető?

2015. márc. 7. 18:22
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Persze, hogy megengedhető!
2015. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Amennyiben maradnak a jó eredmények, és a viselkedése sem változik.

2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem hogy megtilthatnád!!!Neked 14 évesen nem volt barátod?
2015. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben hisz tapasztal legalább.
2015. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, engem ennyi idősen még nem érdekelt a másik nem, és a szüleim se engedték volna...
2015. márc. 7. 18:36
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy még ennyi idősen szűz (remélhetőleg).
2015. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Miaz, hogy megengedni? A szerelemhez engedélyt kell kérni?
2015. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszm, hogy ez engedélyhez kötött..

Legalábbis én semmit nem mondtam otthon, csak amikor már egy ideje tartott a dolog..


Persze azt mindenképpen szabályozni kell, hogy mennyit találkoznak/ a tanulás rovasára ne menjen..vagy ne emiatt hagyja abba a focit.. Vagy akármit/ tehát az egyensúly megtalálása miatt.


Ha megtiltod majd találkoznak titokban, hazugságra kényszeríted, mert ha ő egyszer barátnőt akar, agy azt a kislanyt akarja, nem akadályozod meg benne

2015. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Persze! Engem ennyi idősen már piszkáltak a rokonok, hogy mikor lesz barátnőm, meg ilyesmi..:D
2015. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 sandrachnologic ***** válasza:
88%
Akar megengeded, akar nem, ugyis lesz barátnője. Maximum ha tiltod, elvaditod magatoktol es titokban találkoznak majd, elkezd hazudozni stb. En inkabb feltételekkel engednem meg es orulnek, hogy a gyerekkel ilyen jo a kapcsolatom, hogy kamaszként meg oszinten leult velem errol beszélgetni 😊
2015. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!