Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyenek vagytok az...

Kamaszok, milyenek vagytok az iskolában és mit szoktatok csinálni a társaitok között?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok
2015. dec. 4. 18:32
 1/2 anonim válasza:
69%

Az iskolába nem azért járok mert ott milyen jó, hanem azért hogy tanuljak... Amúgy beszélgetek meg hülyülök a haverjaimmal. Elég tág ez a kérdés, nem tudom pontosan hogy milyen részletre vagy kíváncsi

15/F

2015. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy napom általában úgy telik, hogy órákon többnyire figyelek. Persze amikor rossz paszban vagyok, vagy valami bajom van akkor nem annyira minden órán, meg olyan is van, hogy egyszerűen elveszítem a fonalat. Ezenkívül meg még néha rászólok a körülöttem ülő fiukra ha rendetlenkednek (az oszim fiuk közé ültetett). Ha kell segítek a padtársamnak és mondjuk, hogy aktív vagyok órán de táblához csak akkor megyek ki ha nagyon muszáj. Szüneteken a barátaimmal vagyok és beszélgetünk vagy beszállunk a közös hülyülésbe. Ezenkívül néha lemegyek krétáért vagy ha valami bajunk van a tanáriba. És persze megyek üzletbe is. Van olyan nap is, hogy egyszerűen alszok, vagy kómásan bámulok ki a fejemből. Igazából az, hogy mit csinálok nagyban függ az osztályom hangulatától, a saját hangulatomtól és a tanáraim hangulatától. 14/l
2015. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!