Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves fiúnak és lánynak mi...

10 éves fiúnak és lánynak mi a legjobb, hasznos ajándék?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Gyurma, gyongyfuzo, rajztábla, rucik:)
2015. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mennyi pénzért.
2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én valami tuti kis társast vennék az okosjátékról :)
2015. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok vmi jó,logikai,ügyességi,akciómentes pc-s játékot? -bár nem szeretném,ha nagyon rászoknának a számítógépra
2015. okt. 2. 22:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutya vagy PS4
2015. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

a tizenéves lányok odavannak a sims-ért

ez lehet jó?

2015. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ipad
2015. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
46%

fiú: NASA szuperszámítógép, vezeték nélküli repülő, mesterséges intelligenciával rendelkező robot stb...


lány: komplett lovarda, gyémántékszer, Louis Vuitton táskák stb..

2015. okt. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért valamit írhatnál róluk. 10 évesen már sokaknak van kialakult érdeklődése, hobbija. Így teljesen ismeretlenül nehéz választ írni.


Én (lányként) 10 évesen faltam a könyveket, de tudom, hogy ezzel a kisebbségbe tartoztam. Szerettem még rajzolni, festeni (vázlattömb, jó minőségű ceruzák / radírok, ecset, szénceruza...), sokat foglalkoztam a kutyámmal, de 10 évesen egy aranyos plüssállatnak is nagyon tudtam még örülni. Manapság már azért felnőttesebbek a gyerekek, szerintem egy 10 éves már olyan ajándékokra számít, mint egy kamasz...


A bátyám 10 évesen legózni szeretett, abból jöhetett minden mennyiségben. Nagyon szerette az autókat, imádott maketteket építgetni, de a matchboxoknak is örült.

2015. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem egy komolyabb társasjáték is jó ajándék,amit évek múlva is el tudnak majd venni barátok között.

egyébként 10 évesen én is a könyveket szerettem a legjobban és a macskákat. így vagy könyvet/könyvutalványt kaptam mindig,vagy valamilyen macskás mintájú füzetet/írószert,órát,felsőt stb.

szerintem egyén függő ,hogy ki minek örül.

2015. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!