Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a családom...

Mit csináljak, hogy a családomat távol tartsam a volt legjobb barátnőmtől? Mit csináljak, hogy végleg kiszálljon az életemből?

Figyelt kérdés

Régen a legjobb barátnőm volt és akkor úgy éreztem,hogy csak rá tudok számítani,mindent megbeszéltünk.

21 éves koromban végleg külföldre költöztem(előtte csak gyakran utaztam ide-oda) és kitartottként éltem...Nem vagyok erre büszke,de akkor úgy éreztem,hogy ettől lesz a legjobb az életem,hogy bármit megtehetek és megvehetek,oda megyek,ahová akarok.Boldog voltam,de egy idő után nem éreztem jól magam az életemben és úgy döntöttem,hogy befejezem ezt az egészet,már nem akartam folyton bulizni és vásárolni.A legjobb barátnőmnek ez nem tetszett,azt mondta,hogy ezt a döntésemet még meg fogom bánni,mert nem olyan lány vagyok,aki képes lenne átlagkörülmények között élni és mindig többre fogok vágyni.

Nehezen,de mégis magam mögött hagytam azt az életet és most boldog vagyok itthon,a szüleimmel és a párommal.

Ők viszont nem tudnak a múltamról semmit.A volt legjobb barátnőm "meglátogatott" és félek,hogy elmond mindent a barátomnak és a családomnak.Nem tudhatják meg,hogy milyen voltam.


A csaj ma közölte velem,hogy hosszabb időre marad és reméli,hogy megismerkedhet a barátommal is,és tegnap csak úgy beállított hozzánk és folyton megjegyzéseket tett rám,olyanokat,amik a régi életemre utaltak.

Nem tudom,mit csináljak.

26,n



2012. okt. 19. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Vállald fel a múltadat! Ha szeret a párod, akkor mint érdekességet meghallgatja és elfogad. Persze azért ő is el fog gondolkodni, hogy milyen ember is vagy, ha képes voltál ennyire a pénznek behódolni. De hidd el, szerintem ugyanúgy fog szeretni ezután is, mint eddig.
2012. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben nem sok szégyellnivaló van. Mindenki követ el hibákat, ráadásul a nők elég nagy része ugyanezt műveli, csak meg sem fordul a fejében a szégyen.

Ha jól értem te nem k*rva voltál, csak együtt éltél egy gazdag krapekkal.

És megváltoztál. Mondd el nyugodtan a párodnak.

2012. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem tudhatják meg,mert van pár olyan dolog,amit nagyon szégyellek és nem akarom,hogy tudjanak róla.
2012. okt. 19. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd... nem fog tetszeni a válaszom, de pár éven belül harminc leszel, és még mindig nem tanultad meg, hogy a tetteidért felelős vagy. Lehet, hogy 21 évesen még kis csitri voltál ahhoz, hogy felfogd, de ma már felnőtt nő vagy. A barinő sem túl kedves, ha az a célja, hogy bemártson téged, de az őszintétlenség, amit te tanúsítottál, az sem valami helyes. Arról nem is beszélve, hogy mostanában kezd derengeni, hogy részleges hazugságban élsz, és innentől kezdve egy nagy hazugsághalmazt görgetsz magad előtt. A lelkiismereted fog felőrölni, szóval én a helyedben elejét venném a biliborításnak, és én magam beszélnék a szeretteimnek arról, hogy miből is éltem anno. Még mindig jobb, ha tőled tudják meg.
2012. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Követtél el hibákat, de meguntad azt az életet és abbahagytad. Ahogy én látom meg is bántad, mondd el a szeretteidnek hogy miket csináltál anno és mond el azt is hogy már nagyon megbántad. És a legjobb az lenne ha tőled tudnák meg és nem mástól, ha mástól tudják meg az senkinek nem lesz jó, elsősorban neked, mert kiderül hogy hazudtál/titkolóztál és mindent amit tettél egy olyan embertől kell megtudniuk akik ők alig ismernek. Ne félj vállalni a tetteidért a következményeket, pláne ha tényleg nagyon megbántad.
2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Válaszokat nem olvastam...

"Barátnőt" dobd ki..

Ha mindent elmondasz, mire mész vele? Megbántod a szeretteidet..Te bűnőd, vezekel érte Te.

A Te hülyeségedet nem kell másokra zúdítani..Lehet, a Te lelked könnyebb lesz..de az övéké????

A hiba a Tied. Vannak kegyes hazugságok is...

Na, most vállaltam a lepontozás súlyos vétkét...

2012. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
6-os én is igy gondolom igazad van.Miért is kéne a szüleinek fájdalmat tokozni.A párkapcsolata is valószinű boldog ,bár azt mondom akkor még nem ismerte a párját és köze nincs a múltjához.Nincs mit beszámolnia.A barátnőt rakd helyre,Ennek olyan zsarolás szaga van,az is lehet neki is tetszik a pasi.Szakíts meg vele minden kapcsolatot.Egy ismim egyszer azt mondta" amiről nincs fénykép az nincs is"
2012. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

köszi heteske!


Le is vagyok pontozva...

Pontok csak azért érdekelnek, mert beteg vagyok..

Attól félek, betegségem miatt gonosz is...:(

Azt meg végképp nem szeretnék..Gonosz lenni.

2012. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hu de szemet "baratno", sosem voltam bulizos tipus es el sem tarottak , ettolfuggetlenul nem itellek el.

Ha a helyedben lennek beszelnek a baratovel hogy szaljon le rolad. Szerintem tok jo hogy megvaltoztal es inkabb a baratnod is felnohetne.

Amugy ne szegyenkezz anyira azon ami tortent amikor valaki fiatal,tapaszalatlan ,naiv es egyedul van kulfoldon konnyen befolyasolhato. Es barki barmit mond mindenkinek van sara csak nem veri nagy dobra. Vagy nincs ilyen "baranoje" hogy megtegye helyette.

Probald meg ugy felfogni mint egy lecket az ellettol, es ha majd gyereked lesz neveld úgy hogy ő mindig tudja hol a határ.

Amúgy szerintem a párodnak mond el de a szüleidnek ne.

Ha szakitotok , keress valakit akivel az elejetol fogva oszinte lehetsz.

2012. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik,ő mégsem a barátod,csak egy érdekember.Állj a sarkadra és oszd ki,vagy nagyon meg fog szívatni.
2012. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!