Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy lányos fiúnak megengednéte...

Egy lányos fiúnak megengednétek, hogy szilveszterezni lány ruhába menjen?

Figyelt kérdés
Lelkileg a másik nemhez tartozik jobban, lánynak érzi magát.
2015. dec. 29. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem, amíg nincs meg 18, addig semmiképpen, onnantól már az ő döntése, de amíg beleszólhatok, addig semmiképpen nem. Bőven sok lenne az, hogy deviáns identitású, nem kéne még az is, hogy hirdesse, mennyire el van b*szva.
2015. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
#11 Te szerencsetlen fsz. Nelkuled is szebb lenne a vilag.
2015. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A barátai reakciójától nem fél kicsit?
2015. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
17 éves. A baráti köre inkább lányokból áll, tehát attól nem fél, hogy kiközösítik.
2015. dec. 30. 07:53
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen az ő döntése, az ő barátai, majd eldönti, hogy mikor szeretmé elmondani nekik. Ha most, akkor most.

A szülőnek nem hiszem, hogy bele kellene szólnia, hogy mit vesz fel szilveszter ide vagy oda.

2015. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha szorakozohelyre megy,nem egednem,feltenem a sok beszukult,hulye ember reakciojatol. Hazibuliba,ahol a barataival van,viszont engednem. Nem lenne kerdes.
2015. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon látszik az arcán, alkatán, hogy fiú? ?ert ha igen nehéz felvállalnia, főleg ha nem baráti társaságba jár. Már túl vagyunk a bulin, kíváncsi lennék hogy alakult az estéje. És arra is, hogy a suliban, környezetében hogy fogadják. Én is transznemű vagyok, de mindig elfojtottam,csak már jóval 20 fölött vállaltam föl részben, de anyám nehezen viselte, a környezetem nem. Csak a külvilág, az utcán van kellemetlenség, beszólás, ami nem kellemes.
2016. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy?
2016. jan. 2. 11:44
 19/22 A kérdező kommentje:

Ő igazi lányos fiú, magas női hormonszinttel, tehát arcra inkább lány, mint fiú. Lehet, hogy ez a szerencséje.


Amúgy házi buliba ment. Még nem tudom hogyan döntött.

2016. jan. 2. 11:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Értem, pontosítanék, részben vagyok transznemű, külsőre fiús vagyok, de ha tehetném női ruhákba járnék. 28éves.
2016. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!