Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar 1 lány se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar 1 lány se szilveszterezni, ma velem?

Figyelt kérdés
18/F vagyok,és most kezd rossz érzés elfogni hiányzik nekem valaki, egyedül unalmas.
2012. dec. 31. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, de nyugi nekem is volt ilyen, ahhoz képest most 3-an hívtak valahova idén...szóval neked is lesz ilyenben részed.
2012. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
mert nem vagy gazdag ?
2012. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül szoktam, szóval fel a fejjel. Amúgy szerintem legyen az az újévi fogadalmad, hogy megpróbálsz nyitni a lányok felé, beszélgetni velük, kicsit flörtölgetni, jövőre már hátha akad társaságod.
2012. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz még bőven sok szilveszter amikor választani kell h. hova mész.

Én is ültem itthon eleget korábban.

a gazdag meg... Mindig van egy rossz válasz :)

2012. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is otthon szilveszterezek, engem is sokan hívtak házibuliba, de nem volt kedvem.


én gazdag vagyok :)

2012. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2012. dec. 31. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy szórakoztató nyitott fiú után kapnak a lányok, és hívják a buliba mégha nem is akarják rögtön párkapcsolatba az iletőt de a társaságuk kell neki...mindenki lehet szórakoztató ha figyel rá hogy mit szeret a másik, a nyitottság meg...hát elhatározás kérdése...meg kicsit szerencséé
2013. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!